شاید آی‌فون بعدی بدون جک هدفون وارد بازار شود

   
نام نویسنده:
 چهارشنبه 11 آذر 94 ساعت: 13:45:47

این تغییر در طراحی به اپل اجازه می‎دهد تلفن‎های خود را باریک‎تر از گذشته (بنا بر گزارشات، بیش از یک میلی متر نازک‎تر از آی‎فون 6s) تولید کرده و از مزایای قابلیت‎های موجود در Lightning مثل DAC های هدفون و اجرای اپلیکیشن بهره گیرد. در این طراحی جدید شما برای کار با هدفون‎هایی که از سیم معمولی استفاده می‎کنند باید از یک مبدل و یا هدفون‎های بلوتوث استفاده کنید.

البته چندان هم نمی‎توان به این شایعه دل خوش کرد. مک اوتاکارا سابقه چندان خوبی در زمینه به حقیقت پیوستن شایعاتی که می‎سازد، ندارد. به علاوه ظرف ده ماهی که تا عرضه احتمالی آی‎فون بعدی (سپتامبر سال آینده) باقی مانده است خیلی از تصمیمات و برنامه‎ها ممکن است دچار دگرگونی و تغییر شود. همچنین تنها تعداد انگشت شماری از شرکت‎ها هستند که هدفون‎های سازگار با پورت Lightning را توليد می‎کنند و هیچ ضمانتی وجود ندارد که سایر تولیدکنندگان نیز تمایلی به انجام این کار از خود نشان دهند.

از طرف دیگر، انجام تغییراتی شبیه به این سابقه داشته است. تعدادی از تولیدکنندگان چینی قبلا تلفن‎های هوشمند فوق باریکی را توليد کرده‎اند که جک هدفون از آنها حذف و از قابلیت انتقال صدا از طریق پورت USB در آنها استفاده شده است. اما گویا اپل قصد دارد پا را از این هم فراتر گذاشته و قابلیت‎هایی را در اختیار شما قرار دهد که از طریق انتقال صدا از یک پورت USB ساده امکان پذیر نیست.

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید