سونی اکسپریا Z6 را در پنج مدل به بازار می فرستد ، یکی از این مدل ها یک مینی 4 اینچی خواهد بود!

   
نام نویسنده:
 شنبه 14 آذر 94 ساعت: 06:30:00

سری مورد نظر این سازنده ژاپنی که قرار است در چند مدل به بازار عرضه شود اکسپریا Z6 می باشد . این دستگاه قرار است در مدل پایه به یک نمایشگر 5.2 اینچی مجهز شود . سونی بعد از عرضه مدل های اکسپریا Z و Z1 ، گوشی پرچم دار اکسپریا Z2 را نیز با یک نمایشگر 5.2 اینچی به بازار فرستاد .

ZAKAIEE473

تقریبا می توان گفت که دسته گوشی های پرچم دار مینیاتوری به طور انحصاری به سونی تعلق دارد . این سازنده مدل های مینیاتوری خود را با پسوند کامپکت به بازار عرضه می کند و در نظر دارد از اکسپریا Z6 نیز یک مدل کامپکت 4.6 اینچی به بازار بفرستد . البته خبرهایی مبنی بر این موضوع وجود دارد که در سال آینده Z6 مینی با نمایشگر 4 اینچی نیز به بازار خواهد آمد . گفته شده است که سونی می خواهد این مدل را بر خلاف مدل های دیگر که با پردازشگر 820 اسنپدراگون به بازار می آیند به تراشه اسنپدراگون 620 مجهز کند .

ZAKAIEE474

سونی امسال اکسپریا Z5 پریمیوم را با نمایشگر 5.5 اینچی به بازار فرستاد اما به نظر می رسد که این دستگاه تنها مدلی از گوشی های سری Z باشد که از این نمایشگر بهره می برد زیرا مدل اکسپریا Z6 پلاس به نمایشگر 5.8 اینچی و مدل اکسپریا Z6 اولترا به نمایشگر 6.4 اینچی مجهز خواهند شد . در واقع این دو دستگاه دنباله رو گوشی های سری پلاس و اولترا سونی هستند . سونی برای اولین بار مدل اولترا را در سال 2013 ( اکسپریا Z اولترا ) به بازار فرستاد .

ZAKAIEE475

آنتوتو تنها به این اطلاعات بسنده نکرده است . این خبرگذاری اعلام کرده که مدل های اکسپریا Z6 و اکسپریا Z6 پلاس مانند آیفون 6s و آیفون 6s پلاس از نمایشگرهای حساس به فشار نیز بهره خواهد برد .

برای پیگیری راحت تر اخبار به کانال تلگرام ما ملحق شوید .

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید