جزییاتی در مورد گوشی هوشمند گلکسی S7 و گلکسی S7 پلاس

   
نام نویسنده:
 سه شنبه 17 آذر 94 ساعت: 05:59:00

همان طور که پیش از این گفته شده است سامسونگ در نظر دارد گوشی هوشمند S7 را در دو مدل عرضه کند . یکی از این مدل ها از نظر اندازه تقریبا شبیه به گلکسی S6 می باشد این دستگاه 143.37 میلی متر طول ، 70.8 میلی متر عرض و 6.94 ضخامت دارد ولی مدل دیگر بزرگ تر است و طول ، عرض و ضخامت آن به ترتیب 163.32 ، 82.01 و 7.82 میلی متر می باشد در واقع می توان گفت که مدل دوم از نظر اندازه بیشتر به گلکسی مگا 2 شبیه می باشد . از این ارقام این گونه برداشت می شود که گلکسی S7 پلاس یک گوشی هوشمند بزرگ 6 اینچی  است .

ZAKAIEE493

هم اکنون دو سوال مطرح می شود که چه اتفاقی برای مدل ادج می افتد و این که این گوشی هوشمند چگونه می تواند در کنار مدل جدید به حیات خود ادامه دهد . پاسخ دادن به این سوالات در حال حاضر عجولانه است ولی می توان گفت که گوشی سری S7 ، گوشی های سری نوت را نیز کمی کوتاه قد نشان می دهد مخصوصا به این دلیل که گوشی های سری نوت در سه نسل متوالی با اندازه 5.7 اینچی عرضه شده اند .

ZAKAIEE494

باکمی تفکر می توان نتیجه گرفت که خرید یک گوشی که نمایشگر بزرگ تر و مشخصات پرچم دار پیشرفته تری دارد در مقایسه با خرید گلکسی S6 ادج پلاس و نوت 5 عاقلانه تر است . S7 از نظر مشخصات نیز شباهت زیادی به مدل گلکسی S6 دارد .تنها دو تغییر قابل توجه ایجاد شده است : در مدل جدید دکمه خانه یک دکمه مستطیل شکل می باشد و این که پوورت قرارگیری سیم کارت در سمت کناری گوشی قرار گرفته است .

یک نکته دیگر که گفتن آن حائز اهمیت می باشد این است که سامسونگ مدل های جدید را مانند همیشه با دو پردازشگر اسنپدراگون و اکسینوس (Exynos ) به بازار می فرستد درواقع می توان انتظار داشت که گوشی های هوشمند گلکسی S7 با پردازشگرهای کوالکوم اسنپدراگون 820 و اکسینوس 8890 به میدان بیایند .

می توانید برای پیگیری راحت تر اخبار به کانال تلگرام ما ملحق شوید .

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید