مایکروسافت لومیا 950 و 950 XL مشکل اتصال وای فای دارند !

   
نام نویسنده:
 یکشنبه 22 آذر 94 ساعت: 14:45:00

شکایات منتشر شده نشان می دهند که این گوشی های 5.2 . 5.7 اینچی به این مشکل دچار هستند . علی رغم این که عده زیادی از کاربران این عیب را گزارش کرده اند هنوز مشخص نشده است که وسعت این عیب چقدر می باشد .

یکی از کاربران که یک لومیا 950 دارد در رابطه با این مشکل می گوید :

" دستگاه لومیا 950 من سیگنال های وای فای را نگه نمی دارد و همچنین نمی تواند دوباره آن ها را دریافت کند . گوشی به طور اتفاقی وای فای را قطع می کند و برای دریافت اتصال مجدد تنها باید آن را مجددا راه اندازی کرد . اگر هم که بخواهم به طور دستی اتصال وای فای را برقرار کنم ، دستگاه تنها به جست و جو می پردازد ولی هیچ چیزی را پیدا نمی کند . زمانی که دستگاه را راه اندازی می کنم ، وای فای بدون هیچ مشکلی متصل می شود اما اگر که از فرستنده سیگنال دور شوم و دوباره به طرف آن بر گردم ، دستگاه نمی تواند دوباره اتصال وای فای را بر قرار کند از این رو دوباره باید گوشی را مجددا راه اندازی کنم . مسیر داده ها را نیز بررسی کرده ام چون که گوشی نمی تواند به طور منظم سیگنال وای فای را پیدا کند و متصل شود . "

با فعال شدن اتصال بلوتوث ، سیگنال وای فای قطع می شود ؟

برخی از کاربران که سعی کرده اند دلیلی برای توضیح این مشکل پیدا کنند می گویند که بعد از فعال کردن اتصال بلوتوث ، اتصال وای فای قطع می شود از این رو می توان گفت که ممکن است علت بروز این مشکل نرم افزاری باشد که شبکه و یا درایورهای مورد استفاده قرار گرفته را مدیریت می کند . بازنشانی گوشی نیز هیچ تفاوتی را ایجاد نمی کند ، در نتیجه می توان گفت که راه اندازی هرباره مجدد دستگاه تنها راه متصل شدن به سیگنال فرستنده وای فای می باشد .

تا به حال این مشکل در لومیا 950 XL دیده نشده است اما گوشی های مجهز به سیستم عامل ویندوز 10 مشکلاتی دارند که باید هر چه سریع تر توسط مایکروسافت مورد بررسی قرار گیرند . سازنده هنوزمشکل وای فای  را تایید نکرده اما به نظر می رسد که گزارشاتی در مورد آن به این شرکت رسیده است بنابراین می توان انتظار داشت که در بروزرسانی جدیدی که در آینده ارائه می شود ، این مشکل توسط مایکروسافت برطرف گردد .

می توانید برای پیگیری راحت تر اخبار به کانال تلگرام ما ملحق شوید .

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید