Datapp رسانه آسیب پذیر اجتماعی را کشف کرد

   
نام نویسنده:
 سه شنبه 5 خرداد 94 ساعت: 05:33:02


برنامه هایی که در آزمایشگاه تحقیقاتی این دانشگاه طراحی شده اند، آسیب های امنیتی آن در سال گذشته شناسایی شده اند. نه تنها این برنامه می تواند کاربر را برای از بین نرفتن اطلاعات خاص راهنمایی کند بلکه می تواند نقشه محل سرور را که در گوشی یا کامپیوتر متصل شده را نشان دهد. استاد گفت بعضی از برنامه های اجتماعی ادعا می کنند فایل های رمز گذاری شده را ارسال می کنند در حالی که اینطور نیست. از این به بعد کاربران و طراحان برنامه ها می توانند فایل های رمز گذاری شده را وقتی ارسال می شود، ببینند و بشنوند. برنامه ها می توانند مشخص کنند داده های رمز گذاری شده و پس از باز سازی در تصاویر، وجود دارند یا نه.
هنگام اجرای برنامه، مرکز های بی سیم را بر روی تلفن یا pc کاربر ، و سپس تست HTTP  و اتصالات HTTP را نشان می دهد. باید به این نکته توجه کرد که چون این مرکز ها (کانون ها) در دسترس عموم است ممکن است در موارد غیر اخلاقی استفاده شود.
در ورژن جدید این برنامه در ویندوز کامپیوتر ها ، تلفن های هوشمند، و تنها با پروتکل های HTTP و HTTPS اجرا می شود. اگر چه می توان کد را توسط ios و اندروید و سیستم عامل های دیگر و پروتکل ها بارگیری کرد. طراحان می توانند به مناطق صوتی و تصویری وارد شوند و کاربران هم اجازه دارند مکالمات را بشنوند و حتی فیلم هایی را که به عنوان داده رمز کذاری شده را ببینند.
شمامی توانبد ویدئو Datapp را در شبکه UNHcFREG S YouTube  ببینید.

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید