اپل هنوز در تلاش است تا آیفون ضد آب بسازد !

   
نام نویسنده:
 شنبه 21 آذر 94 ساعت: 15:55:24

پورت ها یکی از موانع موجود در سر راه عایق سازی گوشی ها نسبت به آب می باشند . یکی از سوالاتی که همیشه در مورد این قسمت ها مطرح می شود این است که چگونه می توان زمانی که کابل شارژر و یا دیگر دستگاه های جانبی به گوشی وصل است ، از نفوذ آب جلوگیری کرد .

مشخص است ؟

اطلاعات منتشر شده نشان داده بودند که آیفون 6S تقریبا ضد آب است و اپل در گذشته نیز اقداماتی را برای ضد آب ساختن محصولات خود انجام داده است . آخرین اقدام اپل در این زمینه ، ساخت یک پوشش ضد آب بود که می توانست از مدارات الکترونیکی گوشی ها محافظت کند ، حتی زمانی که آب وارد دستگاه می شد .

از همه این خبرها و اقدامات می توان این گونه برداشت کرد که آیفون 7 یک گوشی ضد آب خواهد بود اگرچه که نمی توان با اطمینان گفت که اولین مدلی که از این دستگاه به بازار می آید این ویژگی را در خود دارد . نکته دیگری که باید در این زمینه مد نظر داشت این است که اپل نیز هنوز این مطالب را تایید نکرده است .

ایده هایی که در صنایع مطرح می شوند همیشه به عمل تبدیل نمی گردند اما این ایده ها ابزار خوبی برای تعیین گرایش فکری سازنده محسوب می شوند . با توجه به این ایده ها به نظر می رسد که اپل مدت زمان زیادی است که سخت در تلاش است تا بتواند راهی برای ضد آب ساختن گوشی های پرچم دار جدید خود پیدا کند .

می توانید برای پیگیری راحت تر اخبار به کانال تلگرام ما ملحق شوید .

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید