درباره ما

   
نام نویسنده:
|
دسته بندی:
|

8307no

info[@]fitn[.]ir

فناوری امروزه جز جدایی   ناپذیر زند گی های مدرن است. در جهان بیش ازهزاران,هزارخبر گزاری و وب سایت در حا ل گزارش ونشر آن چه در جهان فناوری می گذرد هستند و میلیون ها نفر به دلیل متفاوتی چون کسب وکار, تحصیلات,تحقیقات و حتی بسیاری به دلیل کنجکاوی و علاقه مندی مخاطبان این خبر گزاری ها و وب سایت ها هستند.

جامعه رو به رشد امروزی ایران از این قاعده ی جها نی مستثنا نیست . با نیا ز شدیدی که جامعه   نسبت به دانستن ,رشد , یاد گیری وهمگام شدن با دنیای پر سرعت فناوری دارد , وب سایت ها وخبرگزاری های متعددی به مسا ئل دنیای فناوری می پردازند که هر کدام سبک و ویژگی های خود را دارند.

وب سایت faceit, سایتی خبری ,تحلیلی و آموزشی است که در زمینه ی فناوری اطلاعات فعالیت می کند.

با هدف پیشرفت و آگاه سازی فارسی زبانان سایت faceit را راه اندازی کرده ایم.

در این سایت تلاش می شود اخبار متفاوتی از دنیای IT از قبیل خانه هوشمند ,برنامه نویسی,لینوکس ,ویندوز, رباتیک,سخت افزار,شبکه و انواع گجت ها با زبانی ساده وقابل فهم برای عموم مردم منتشر کنیم.

وجه تمایز faceit نسبت به وب سایت های دیگر نگاه متفاوت به اخبار تکنولوژی ا ست. به طوری که با اندک اطلاعات در این زمینه ,مخاطبان بتوانند از مطالب واخبار به بهترین شکل لذت ببرند و باعث ارتقا سطح آگاهی آن ها شود.

هدف دیگر وب سایت ما گسترش فرهنگ به روز کردن اطلاعات وآشنایی بافناوری های نوین است ,که همین موضوع فرهنگ گذاری واشتراک اطلاعات باعث می شود بیاموزیم که چگونه از فضاهای مجازی امروزی برای ارتقای آ گاهی خود استفاده کنیم.

بعد از اهمیت رساله ی گزارش اخبار جدید و به روز ,ما در این وب سایت به بررسی محصولات می پردازیم تا راهنمایی باشیم برای افرادی که قصد خرید محصولات فناوری را دارند.

هدف بعدی ما که باعث خوشنودی گروه است ,معرفی شرکت های کوچک و دانش بنیان به واسطه ی معرفی آن ها در سایت به صورت رایگان خواهد بود.

همچنین آمادگی خود را برای معرفی وحمایت از شرکت های داخلی وپوشش اخبار آن ها را اعلام می کنیم.

اخبار وگزارش های سایت تمامأ از منابع به روز انگلیسی زبان هستند ودرپایان هر مطلب منبع ولینک آن ذکر شده است.

هشتک های مرتبط با هر موضوع در انتهای مطلب حک شده ومخاطبان می توانند با استفاده از سیستم جست وجوی سایت به مطالب مختلف دسترسی داشته باشند.

هر گونه نقد وپیشنهاد خود را می توانید از طریق در گاه های مختلف به ما برسانید خوشنودیم که مخاطبان ما هستید.

 

tamis2   

صاحب امتیاز : احسان تمیس
پست الکترونیکی : E.TAMIS [@] faceit [.] ir

 

پروانه فعالیت پایگاه خبری چهره و اخبار فناوری

MOJZVEZZ

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید