اپلیکیشن iOS گوگل برای پشتیبانی کردن 3D Touch و چند ویژگی دیگر بروزرسانی شد !

   
نام نویسنده:
 پنجشنبه 26 آذر 94 ساعت: 07:03:00


گوگل اپلیکیشن iOS خود را بروزرسانی کرده است و هم اکنون این اپلیکیشن می توان 3D تاچ را پشتیبانی کند . وارد کردن فشار زیاد با انگشت روی آیکن این اپلیکیشن یک منو میانبر به جست و جوی های تصاویر ، متن ها و گوگل ویس را در اختیار کاربران آیفون 6s و آیفون 6s پلاس می گذارد علاوه بر این در صورت جست و جو کردن شغل های محلی در گوگل ، اطلاعاتی در زمینه رستوران ها و مراکز این چنینی روی صفحه نمایشگر ظاهر می شود .

به طور مثال اگر یک رستوران فست فود را در گوگل جست و جو کنید اطلاعاتی در مورد این مکان مانند ساعت شلوغ بودن آن در اختیار شما قرار داده می شود . زمانی که کاربر از نظر زمانی در تنگنا باشد این اطلاعات می توانند از هدر رفتن زمان او جلوگیری کنند . گوگل همچنین نتایج جست و جوی خود را برای کاربران iOS بروزرسانی کرده است . نتایج جدید ساعت کار  رستوران ها و مغازه ها در روزهای تعطیل را نیز شامل می شوند .

بروزرسانی جدید پشتیبانی برخی از ویژگی های جدید موجود در iPad های اپل مانند اسپلیت ویو و اسلاید اوور را نیز ممکن ساخته است . این نرم افزارها امکان انجام چند کار و دیدن دو فرآیند را به طور هم زمان ممکن می سازد . اهمیت این قابلیت زمانی مشخص می شود که مثلا در حال خواندن یک مقاله هستید و در کنار آن می خواهید مطلبی را جست و جو کنید که مفهوم آن مقاله را برای شما واضح تر سازد .

نسخه بروزرسانی شده اپلیکیشن iOS گوگل هم اکنون در اپ استور موجود می باشد . این اپلیکیشن در واقع به ویرایش 11.0 ارتقاء داده شده است .

می توانید برای پیگیری راحت تر اخبار به کانال تلگرام ما ملحق شوید .

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


  • هادی یدالهی
    2016-04-06 12:02:39

    خیلی خوب بود

    پاسخ دادن
شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید