اسپیکرهای جدید LG با پشتیبانی از Google Cast

   
نام نویسنده:
 سه شنبه 24 آذر 94 ساعت: 20:37:57


مدیرعامل شرکت محصولات خانگی LG گفته است:"سیستم صوتی پخش موزیک LG، به دلیل قابلیت حمل و امکان اتصال، به کاربران تنوع پذیری بیشتری نسبت به دیگر سیستم ها، می دهد. این سیستم در هر زمان و مکانی دارای کیفیت صدای عالی می باشد. بزرگترین نمایشگاه تجاری الکترونیکی در جهان، بهترین مکان و زمان برای عرضه محصولات صوتی جدید و سیستم های X-Boom است."
پشتیبانی از گوگل کست به این معنی است که گوشی هوشمند اندرویدی شما قابلیت اتصال به اسپیکر و پخش موزیک را به سادگی خواهد داشت. در واقع شما تنها با فشار گزینه Cast در هر برنامه صوتی خود، می توانید آن را از اسپیکر پخش کنید. در آینده، ممکن است حتی بتوان سیستم صوتی کروم کست بدون نیاز به سخت افزار دیگری، را طراحی کرد.
همراه با پشتیبانی از گوگل کست، سیستم های صوتی جدید قابلیت اتصال به Wi-Fi، بلوتوث و پخش موزیک خودکار دارند که LG آنرا BT-Fi می نامد. به صورت مختصر، BT-Fi، دستگاه را قادر می سازد تا به صورت سریع و هوشمندانه ای بین اتصالات مختلف وایرلس سوئیچ کنند. این دستگاه ها، تکنولوژی جدیدی به نام ASC نیز در اختیار دارند که تنظیمات صدا را بسته به محتوای در حال پخش تغییر می دهد.

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید