IBM هوش های Watson جدید خود را وارد پلتفرم Commerce Insights می کند .

   
نام نویسنده:
 چهارشنبه 2 دی 94 ساعت: 05:19:00


IBM به جرعت وارد این کار شده است و حال سوال اینجا است که آیا این سیستم Watson خواهد توانست که رضایت مشتریان را جلب نماید و نیز کار های تجاری را بیش از این هدف مند تر بکند یا خیر ؟! و اگر اینچنین شود ارزش کار بهتر مشخص خواهد شد .
Commerce Insights با این هدف طراحی شده است که به بازرگانان ، مدیران محصولات و فروشگاه داران دید وسیع تر و عمیق تری نسبت به رفتار مشتری و عملکرد کسب و کار بدهد تا تصمیم گیری های بهتری در رابطه با تجارت خود داشته باشند . این کار از چند طریق می تواند انجام بگیرد :
اول اینکه نمای اولیه و بیرونی در Commerce Insights تجدید شده است و داده های مربوط به مشتری و عملکرد به تیم ها اجازه می دهد که صفحات محصولات ، دسته بندی ها و محل های بارگیری را به صورتی که برای خریداران نیز قابل مشاهده باشد ، ببینند . از این طریق تیم ها می توانند حس خوبی را در رابطه با محصولات و دسته بندی هایی که ارائه می شود بدست آورده و در اختیار خریداران قرار بدهند . به این ترتیب خریداران به خوبی خواهند دانست که کدام یک از اجناس در دست فروش و یا عملیات خاصی قرار دارد .
واتسون می تواند با مشخص کردن دلایل اصلی عملکرد محصولات ( نحوه داد و ستد آنها ) گام را از این هم فراتر می گذارد و بهترین راه میانبر کار را پیش پای کاربران می گذارد . برای مثال ، یک خرده فروش محصولات ورزشی می تواند محصولاتی را که با فروش کمتری همراه بوده اند را در خط فروش جدیدی ارائه بکند .یک فروشنده می تواند با استفاده از واتسون اطلاعات بیشتری در مورد هر محصول بدست آورد و همچنین با این کار می تواند از محدودیت های ارائه یک محصول در نواحی جغرافیایی مختلف اطلاعات حاصل نماید . تاجران و بازرگانان هم می توانند فورا برای آنها آگهی بفرستند و با توجه به نواحی که ارائه محصول در آنها بلامانع است داد و ستد کالا را افزایش بدهند .
Commerce Insights همچنین از داد و ستد های طبیعی Watson نیز سودمند تر است که به کاربران اجازه می دهد تا در زمانی که در حال اکتشاف گرایش های مختلف و جدیدی هستند ، بدون نیاز به کمک گرفتن از مشاوران در حیطه کار حرفه ای به فعالیت بپردازند .

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید