800 متخصص بر روی دوربین آیفون مشغول به کار هستند

   
نام نویسنده:
 سه شنبه 1 دی 94 ساعت: 09:20:55

هیچگاه نشده بود که در طول چندین سال اخیر اپل صحبت زیادی در ارتباط با تیم مشغول به کار بر روی چیپ دوربین آیفون به گفتگو بپردازد، اما اکنون با مصاحبه ای که تاونسند در شب گذشته با برنامه تلوزیونی 60 دقیقه انجام داد، نکته جالبی را در ارتباط با این بخش از کمپانی اپل توضیح داده است که خالی از لطف نمیباشد.

تاونسند در ارتباط با دوربین محصولات این کمپانی گفت:

    دلیل قدرتمند بودن دوربین آیفون اهمیت نهادن ویژه کمپانی اپل این بخش از اسمارت فون‌های خود است. از این رو همواره یک تیم متشکل از 800 مهندس و متخصص در این امر، مشغول کار بر روی دوربین آیفون بوده اند. بیش از 200 بخش جداگانه در ماژول دوربین آیفون استفاده شده است که هر یک وظیفه مشخصی را انجام خواهند داد که ما سعی بر آن داشته ایم تا متخصص هر قسمت از چیپ دوربین اپل را برای کار بر روی آن استخدام نماییم.
    پس از تولید، آزمایشگاه‌هایی نیز در محیط شرکت اپل وجود دارند که این دوربین‌ها توسط متخصصین، در شرایط مختلفی از نظر نور و سایر مسائل تست می‌شوند تا این چیپ‌ها به بهترین شکل ممکن بر روی محصولات اپل قرار داده شوند.

با توجه به این مسائل و حساسیت کمپانی اپل در کیفیت محصولات خود، می‌توان به شکوفایی بیش از پیش محصولات آینده این کمپانی نیز امید داشت چرا که اپل دوست ندارد تا با افت در یکی از قسمتهای محصولات خود، بزرگی خود را زیر سوال ببرد! هرچند باید تا عرضه نسخه بعدی تلفنهای هوشمند این کمپانی، آیفون 7 صبر کرد و پس از آن به صحت این حرف رسید.

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید