سیانوژن مد 13 اندروید 6 مارشمالو را برای گوگل نکسوس 4 به ارمغان می آورد !

   
نام نویسنده:
 پنجشنبه 3 دی 94 ساعت: 07:03:00

روزی که گوگل اعلام کرد که نکسوس 4 های ساخته شده توسط ال جی بروزرسانی های رسمی اندروید 6 مارشمالو را دریافت نمی کنند برای کاربران این دستگاه روز بدی بود . عده ای احساس می کردند که به دلیل محبوبیت این گوشی ، سیستم عامل مارشمالو غیر رسمی زودتر از همیشه برای آن عرضه می گردد . هم اکنون به نظر می رسد که چنین چیزی رخ داده است زیرا تیم سیانوژن مد اخیرا یک بیلد CM13 را برای نکسوس 4 طراحی کرده است که جدیدترین بروزرسانی اندروید را به این گوشی هوشمند سه ساله هدیه می کند .

امروزه گوشی های نکسوس محبوبیت و فروش زیادی دارند اگرچه که این وضعیت همیشه این طور نبوده است . اچ تی سی نکسوس وان ، سامسونگ نکسوس S و سامسونگ گلکسی نکسوس گوشی های هوشمند بسیار خوبی بودند ولی این نکسوس 4 بود که با عرضه خود در سال 2012 دوباره محبوبیت نکسوس را به آن برگرداند . در حال حاضر در اکوسیستم اندروید نکسوس 4 جالب ترین ویژگی ها را دارد این درحالی است که گوگل این گوشی هوشمند را با قیمت 299 دلار به بازار عرضه می کند .

از آنجایی که این سیستم عامل اولین بیلد غیر رسمی سیانوژن مد 13 می باشد که برای نکسوس 4 عرضه شده است ، انتظار می رود که این نرم افزار چندان پایدار نباشد که بتواند کارهای روزانه و عادی را به خوبی انجام دهد . با وجود این اگر که می خواهید که اندروید 6 مارشمالو را بر روی نکسوس 4 خود داشته باشید می توانید به راحتی سیانوژن مد 13 را از منابع و لینک های مربوط به آن دانلود کنید .

zz21

zz22

zz23

می توانید برای پیگیری راحت تر اخبار به کانال تلگرام ما ملحق شوید .

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید