Flir FX یک دوربین امنیتی

   
نام نویسنده:
 جمعه 15 خرداد 94 ساعت: 05:51:31


محبوبیت جکسون از این حقیقت نشات می گرفت که انعطاف ناپذیر و سرسخت  بود و اغلب کاملا غیرممکن بود که در چندین چیز با هم به خوبی عمل کند. و این در مورد وسایل (دستگاه ها) نیز صدق می کند. با این حال، یک دوربین جدید به نام  FlirFx در تلاش است تا این کار را انجام دهد. این دوربین یک دوربین  دیده بانی خانگی است که می تواند همچون دوربین GoPro نیز عمل کند، بادامک دلکوی ماشین شما را به سرعت به حرکت در آوردیا یک سیستم امنیتی بیرون از خانه باشد، تمام این چیزها بستگی به کیسی دارد که آن را در آن جای داده اید.
فرض FlirFx ظاهرا این است که داخل تمام این دستگاه ها اساسا شبیه به هم است، بنابراین چرا یک وسیله ی کاملا متفاوت برای انواع کارهای(فعالیت های) مختلف بخریم؟

چرا چند دستگاه بخریم زمانی که محتوای درونشان یکسان است؟
اینکه وسایل الکتریکی ما چگونه باید برای ما ایفای نقش کنند(عمل کنند) یک درک بسیار خوب است اگرچه با چندین نفع نیز همراه است و آن عمدتا این است که به خرج کردن پول بیشتر برای خرید لوازم به جهت  زنده نگه داشتن یک خاطره خاتمه می دهد. و همچنین، حذف دوربین امنیتی خانگی از خانه تان بدین معنی است که دیگر از آن برای انجام کار مورد نظر استفاده نمی کنید. اما اطلاعات بیشتر در این مورد را بعد ارائه می دهیم.

ممکن است نام Flir را قبل از یک کیس تلفن 249.99 دلاری شنیده باشید که شرکت درصدد خرید آن بوده است تا شما بتوانید تصاویر حرارتی زنده را با یک وسیله ی خاص مشاهده کنید. این خیلی خوب و عالی بود، اما به تدریج برای کسانی که در جستجوی اتلافات گرمائی (حرارتی) در اطراف خانه شان و نمایش مجدد بهترین صحنه های شکار شده نبودند، بی فایده شد. کیس تلفن نیز اولین محصول Flir نبود. در حقیقت، این شرکتی است که سهم عمده ی فروشش، گران ترین سیستم دوربین هائی است  که در ارتش، فرودگاه و مرزهای بین المللی مورد استفاده قرار میگیرند. همچنین شرکتی است که دوربین های امنیتی با برند Lorex را تولید می کند که در اصل ، تجارت های کوچک را نشانه گرفته است.

اگر برق رفت و وای فای تان خاموش شد، Fx می تواند جای آن را پر کند.
آنچه که از شرکت Fx می توانید به دست آوریدیک دوربین تعدیلی با وضوح 1080پیکسل و زاویه ی دید 160 درجه است که قیمتش امروزه با 199 دلار شده است و پیش فروش هایش بالا رفته است. این دوربین همچون دیگر دوربین های دیده بانی خانگی معمولی به یک وای فای خانگی 802.11 b/g/n برای سرعت بخشیدن به حرکت ویدئو، یک اسپیکر، یک میکروفون برای مکالمات دو طرفه و ال ای دی های مادون قرمز که به دید بیشتر در فاصله ی 30 فوت کمک می کنند، مجهز است. همچنین دارای یک جای کارت میکرو SD و یک مموری منظور شده ی 8 گیگایایتی برای ذخیره ویدئوها است. آنچه جالب است این است که یک باطری دو ساعته ی داخلی هم در دوربین و هم در محل جداشدنی اش وجود دارد و بدین ترتیب اگر برق برود بطور ترکیبی یک باطری چهارساعته برای ضبط ویدئو دارید. وقتی برگشت به عقب دوربین فعال شود، سیستم بطور خودکار ویدئو را آپلود می کند بنابراین وقفه ای در ویدئوهای ضبط شده تان ایجاد نخواهد شد. شما همچنین میتوانید زمانی که دوربین تنها از باطریش استفاده می کند مستقیما به FX متصل شده و ویدئو را دانلود کنید یا تنظیمات را تغئیر دهید.
Flir بایک روش نسبتا ساده برای برانگیختن اینکه چه چیزی ضبط شده و چه چیزی نشده، با استفاده از ترکیبی از صدا، دما و آماده باش های (هشدارهای) حرکتی، ساخته شده است. با استفاده از برنامه ی Flir FXبرای iOS و اندروید (گه تنها روش فعلی برای نصب و دیدن ویدئو است تا سال بعد که یک پروژکتور وب عرضه شود)، می توانید جاهای ویژه ای که می خواهید حرکت را در آنها پیگیری کنید همچون درها، پنجره ها یا اشیای ویژه در خانه تان را تائید و تصدیق کنید. سیستم Flir به پیشرفتگی سیستم Dropcam نیست، که به شما امکان ایجاد مناطق چندگانه با استفاده از یک سیستم را می دهد،مناطقی که هریک قوانین (قواعد) هشدار یا آماده باش مخصوص به خود را دارند. Dropcam Pro یک زاویه دید 130 درجه ای دارد در حالیکه زاویه ی دید Flir FX 160 درجه است. با این حال، زمانی که به عنوان یک دوربین دیده بانی اجرا می شود، تصویر باریکتر می شود و از طریق نرم افزار کاملا منحرف می شود. استفاده از آن به عنوان یک دوربین اکشن، زاویه ی دید را تا 160 درجه افزایش می دهد.
ویژگی های منحصر به فرد Flir نسبت به Dropcam Pro و دیگران، ثبت اختیاری آب و هوا و یک ابزاربرای پخش مجدد ویدئو است که RapidRicap نام دارد. ثبت آب و هوا می تواند با یک کیس بیرونی ویژه باشد که به عنوان جز فرعی 79.99 دلاری یا به عنوان بخشی از بسته ی 249 دلاری یک دوربین ، اجرا می شود (کار می کند). آن را می توان بیرون نصب کرد و LED های مادون قرمز ویژه را اضافه کرد تا دوربین تا 66 فوت را ببیند.

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید