ناپدید شدن اسرار آمیز یکی از ویژگی های محبوب اندروید 6.0.1 !

   
نام نویسنده:
 دوشنبه 7 دی 94 ساعت: 11:49:00

همه این مسائل از اعمال تغییر در طرح پیغام ها از زمان عرضه سیستم عامل اندروید 5.0 لولی پاپ شروع شد که در آن روش قدیمی بی صدا سازی دستگاه ( کم کردن میزان صدا تا حدی که دستگاه کاملا بی صدا شود ) کنار گذاشته شد . در طرح جدید کاربر باید یکی از سه گزینه دریافت همه پیغام ها ، دریافت پیغام های مهم ( که دارای آلارم خاص هستند ) و عدم دریافت پیغام را انتخاب کند . اندروید 5.1 ویژگی "Do not disturb until next alarm" را در خود داشت که به کاربر کمک می کرد در این طرح پیچیده دریافت پیغام ، آلارم ها را دریافت کند . این ویژگی در اندروید 6 مارشمالو ناپدید شد از این رو در این پلت فرم پیغام ها عملکرد خوب و ساده ای داشتند . با وجود این گوگل این ویژگی را دوباره در اوایل ماه دسامبر ( 10 آذر تا 10 دی ) به سیستم عامل اندروید 6.0.1 افزود .هم اکنون این قابلیت دوباره ناپدید شده است .

خبر گذاری منتشر کننده این خبر می گوید : " ما همه دستگاه های دارای سیستم عامل اندروید ماشمالو را بررسی نکرده ایم اما به نظر نمی رسد که تنها در نکسوس 6P این قابلیت ناپدید شده باشد اگرچه که همه گزارش ها مبنی بر ناپدید شدن این ویژگی اپتدا از طرف کاربران همین گوشی منتشر شد . خبرگذاری ردیت (Reddit ) می گوید : " به نظر می رسد که یک کلید قطع برای این ویژگی وجود داشته است . " . این گفته چندان بی معنی هم به نظر نمی رسد .

هنوز آپشن های دیگری در سیستم عامل وجود دارد که کاربر را قادر می سازد تا آلارم ها را در زمان هایی خاص دریافت کند اما این آپشن ها کارایی "Do not disturb until next alarm" را ندارند .

می توانید برای پیگیری راحت تر اخبار به کانال تلگرام ما ملحق شوید .

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید