شرکت مایکروسافت از مشکلات سرفیس بوک و سرفیس بوک پرو 4 خبر داد

   
نام نویسنده:
 چهارشنبه 9 دی 94 ساعت: 07:55:00


طراحی جدیدی که در ساخت این لپ‌تاپ‌ها به کار گرفته شده بود، باعث شد که این لپ‌تاپ به عنوان یکی از بهترین انتخابات از میان محصولات بازار تبدیل شود. در واقع سرفیس بوک پرو 4 به بازار آمد تا دستگاه‌های قدیمی‌تر سرفیس را بهبود بخشد. البته باید اشاره کرد که در ابتدا، در مورد نسخه‌های اولیه، موارد و مشکلاتی وجود داشت. اخیراً گزارشاتی مبتنی بر اینکه این دستگاه در مورد اسلیپ‌شدن مشکلاتی دارد، ارائه شده است. به این ترتیب که در وضعیت اسلیپ تقریباً به اندازه‌ی زمانی که دستگاه به طور کامل استفاده می‌شود، انرژی مصرف می‌کند.
بنا به گفته‌ی تیم پشتیبانی شرکت مایکروسافت، مشکل از این جا است که در این دستگاه، سی‌پی‌یو به وضعیت کامل اسلیپ برده نمی‌شود. ولی چرا این مشکل رفع نشده است. شرکت مایکروسافت یکی از دلایل عدم رفع این مشکل را دشواربودن مدیریت توان می‌داند. البته این شرکت رفع این مشکل را در برنامه‌ی سال جاری خود قرار داده است.
شرکت مایکروسافت پیروی همین مشکل توصیه کرده است که زمان اسلیپ دستگاه، مرورگرهای وب را باز نگذارند، چرا که این موضوع از اسلیپ‌شدن سی‌پی‌یو جلوگیری می‌کند.
البته این که شرکت مایکروسافت یک دستگاه را با نقص به بازار عرضه کرده است، گمراه‌کننده است؛ چراکه عمر باتری یکی از معیارهای مهم در مورد یک سیستم است. البته شرکت مایکروسافت حتماً در بروزرسانی‌های آینده این مشکل را رفع خواهد کرد.
به عنوان آخرین بخش باید گفت که مشکلاتی از این قبیل باعث شده است که کاربران به جای منتظرشدن برای فایل‌های بروزرسانی به سراغ پلت‌فرم‌های دیگر بروند.

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید