سامسونگ گلکسی S7 در سه سایز مختلف عرضه می شود !

   
نام نویسنده:
 پنجشنبه 10 دی 94 ساعت: 08:34:00

جی اس ام آرنا می گوید که اطلاعات خبر جدید خود را از آی تی اسکینز (ITSKINS) دریافت کرده است . آی تی اسکینز یکی از تولید کنندگان لوازم جانبی گوشی های هوشمند می باشد که چند وقت پیش تصاویری سه بعدی را از گلکسی S7 ، گلکسی S7 ادج و گلکسی S7 پلاس منتشر کرده بود . سامسونگ در نظر دارد گلکسی S7 عادی را که جانشین گلکسی S6 می باشد با نمایشگر 5.1 اینچی تخت ، گلکسی S7 ادج را با نمایشگر 5.5 اینچی منحنی شکل و مدل پلاس را با نمایشگر 6 اینچی به بازار بفرستد . گلکسی S7 پلاس تنها دستگاهی می باشد که کاربران می توانند آن را با نمایشگر منحنی شکل و تخت خریداری کنند از این رو می توان گفت که گوشی جدید سامسونگ قرار است در چهار مدل به دست کاربر برسد .

صحت اطلاعات فوق تایید شده است اما پیشنهاد می شود که با اطمینان 100 درصد آن ها را قبول نکنید . زیرا یکی از خبرگذاری های کره ای با نام الکترونیک تایمز اخیرا خبری را مبنی بر این منتشر کرده بود که سامسونگ می خواهد گوشی جدید خود را در دو مدل گلکسی S7 ساده مجهز به نمایشگر 5.2 اینچی تخت و گلکسی S7 ادج مجهز به نمایشگر 5.5 اینچی تولید کند . سامسونگ نیز اعلام کرده است که می خواهد ادج 5.5 اینچی را در تعداد 1.6 میلیون دستگاه و S7 ساده را در تعداد 3.3 میلیون دستگاه تولید کند .

از نظر طراحی می توان گفت که با توجه به خبرها و تصاویر منتشر شده ، هر دو و یا سه مدل گلکسی S7 در شکل هایی مشابه تولید می شود . سامسونگ زمان زیادی را برای ایجاد تغییرات در طراحی مدل های جدید صرف نکرده است بنابراین می توان انتظار داشت که مدل های گلکسی S7 کم و بیش به مدل های گلکسی S6 ، S6 ادج و S6 پلاس شباهت داشته باشند البته یکی از تفاوت های مهم موجود در طراحی این دو سری گلکسی ، مجهز بودن گلکسی S7 به کاور پشتی انحنا دار می باشد که به منظور راحت تر سازی استفاده از گوشی ایجاد شده است .

انتظار می رود که سامسونگ حداقل از مدل های گلکسی S7 ساده و ادج در MWC 2016 که در ماه فوریه ( 12 بهمن تا 10 اسفند ) برگذار می گردد ، رونمایی کند و فروش این دو مدل را از ماه مارس (11 اسفند تا 11 فروردین) آغاز سازد.

zz65

zz66

می توانید برای پیگیری راحت تر اخبار به کانال تلگرام ما ملحق شوید .

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید