گوگل درایو بهترین دوست یک تم ساز اندروید

   
نام نویسنده:
 جمعه 11 دی 94 ساعت: 09:05:00

برای برخی از کاربران پروسه ساخت یک تم ، از یک پوشه گوگل درایو شروع می شود زیرا با استفاده از آن کاربرمی تواند هرآنچه را که دارد در داخل آن بریزد . برای یک تم ساز در طول پروسه بازسازی یک تم ، هیچ چیز آزاردهنده تر از گم کردن یک تصویر پیش زمینه نیست . با استفاده از گوگل درایو دیگر لازم نیست که کاربر گوشی خود را به رایانه متصل کند تا بتواند آیکن های مورد نظر خود را انتقال دهد . با استفاده از این سیستم گاهی کاربر می تواند آیکن ها و یا تصاویر پیش زمینه خود را به لانچر منتقل سازد ، بدون این که بخواهد ابتدا آن ها را دانلود کند زیرا کاربران می توانند از طریق پوشه داکیومنتس (Documents) و یا مای فایلز (My Files) بسیاری از گوشی های موجود به درایو دسترسی داشته باشند .

zz682

به کسانی که سیستمی برای ذخیره سازی و سازماندهی تم های خود ندارند توصیه می شود که مسیر زیر را دنبال کنند :

1- پس از این که یک ایده پیدا کردید یک فایل Doc بسازید و در آن شرح دهید که می خواهید تم مورد نظر شما چه شکلی باشد و این که باید از چه ابزارهای استفاده کنید .

2- در پوشه Themes ارائه شده یک پوشه جدید درایو بسازید و یک موضوع برای تم جدید خود انتخاب نمایید .

3- تصاویر پیش زمینه ، آیکن های تنظیمی ، صداها و هر عنصر غیر پلی استور دیگری را که می خواهید از آن استفاده کنید ، به پوشه تم منتقل سازید .

4- اگر تم خود را اجرا نکرده اید ، عناصر تم پلی استور را به ویش لیست (wishlist) گوگل پلی اضافه نمایید .

5- نسخه بک آپ و یا مرحله شروع ساخت تم خود را ذخیره کنید و آن را به پوشه تم های قبلی خود و یا در صورتی که این اولین کار شما می باشد ، به پوشه Themes اضافه نمایید .

6- هنگام اجرا و تنظیم تم به طور مکرر از مراحل کار خود عکس برداری کنید و عکس ها را به پوشه تم منتقل سازید . این کار مقایسه عناصر را برای شما راحت تر می سازد .

7- زمانی که پروسه ساخت تم تمام شد از آن یه نسخه بک آپ تهیه کنید و به پوشه تم در درایو انتقال دهید .

اگر که می خواهید ابزار خود را با دیگران به اشتراک گذارید درایو به شما کمک می کند . آپشن های به اشتراک گذاری درایو شما را قادر می سازد تا پوشه تم خود را با یک نفر و یا حتی یک گروه از افراد به اشتراک گذارید .

حتی اگر که نخواهید روی طرح اولیه کار خود تغییراتی را ایجاد کنید دلایلی وجود دارد که شما را قانع می سازد تا از گوگل درایو استفاده کنید ؛ یکی از این دلایل نیاز به بازیابی اطلاعات می باشد . برای همه افراد پیش می آید که گوشی خود را از دست بدهند و مجبور شوند که دوباره اطلاعات مورد نظر خود را جمع آوری کنند . اگر که از یک لانچر مانند اکشن لانچر 3 و یا نوا استفاده می کنید که امکان تهیه بک آپ از اطلاعات را برای شما فراهم می سازد ، مطمئن شوید که بک آپ تهیه شده به گوگل درایو منتقل شده باشد . نوا این کار را بسیار آسان می سازد زیرا کاربر می تواند یک نسخه بک آپ از اطلاعات خود تهیه نماید و اطلاعات خود را مستقیما از گوگل درایو بازیابی کند .

بنابراین توصیه می شود که زمانی که در حال فکر کردن در مورد ساخت تم جدید خود هستید یک پوشه در گوگل درایو بسازید تا بتوانید قبل از شروع پروسه ساخت تم جدید ، تصاویر پیش زمینه زیبا و یا تم ساخته شده خود را در آن ذخیره کنید .

zz69

می توانید برای پیگیری راحت تر اخبار به کانال تلگرام ما ملحق شوید .

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید