با ورزش در سنین پایین تر، اعضای داخلی بدنتان را در جهت بهبود، تغییر دهید

   
نام نویسنده:
 پنجشنبه 10 دی 94 ساعت: 07:33:00


این پژوهش که به تازگی در ژورنال Immunology and Cell biology منتشر شده است، اشاره می کند که در سالهای اولیه عمر انسان، شانسی برای بهتر ساختن سلامتی عمومی انسان در طول عمر وجود دارد. مونیکا فلشنر، پرفسور دپارتمان روانشناسی در این مطالعه جدید می گوید: "ورزش و تمرین روزانه در دوران نوجوانی می تواند بر بسیاری از جنبه های سلامتی انسان، چه از لحاظ فیزیکی و چه روحی، تاثیر بگذارد و افراد می تونند شروع به شکل پذیری اعضای داخلی بدن کنند. این یکی از بدیع ترین جنبه های این پژوهش محسوب می شود."
باکتری های و میکروبهایی هستند که بلافاصله بعد از تولید در داخل روده انسان جایی را اشغال می کنند و برای توسعه سیستم ایمنی انسان و عملکردهای عصبی مختلف بسیار حیاتی هستند. این میکروبها می توانند در حدود 5 میلیون ژن را به پروفایل ژنتیک انسان اضافه کنند و قدرت بالایی برای تاثیر بر جنبه های مختلف فیزیولوژیکی انسان دارند. این ارگانیسم های ریز امکان تغییر شکل یافتن را در سنین جوانی دارند.
این مطالعه بر روی تعدادی از موش های آزمایشگاهی با سن کم انجام پذیرفته، نشان داده است، گروهی از موش ها که داوطلبانه و به صورت روزانه ورزش می کردند، ساختار اعضای داخلی بدن خود را به شکل سودمندی بهبود بخشیدند.

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید