دسترسی به اینترنت در صورت قطع شبکه ممکن شد

   
نام نویسنده:
 دوشنبه 14 دی 94 ساعت: 13:36:53

ابزارهای دیگر شامل تلفن هوشمند، تبلت، لپ‌ تاپ، تلویزیون هوشمند، کنسول های بازی و سایر ابزارهای هوشمند نیز به سادگی می توانند از طریق شبکه‌ وای فای به روتر متصل شده و به این ترتیب می‌ توان چندین ابزار را از طریق شبکه‌ سیمی و بی‌سیم به یکدیگر متصل کرده و اینترنت را بین آنها به اشتراک گذاشت.

اما آنچه که Archer MR۲۰۰ را از روترهای دیگر متمایز می‌کند، وجود یک درگاه سیم کارت است که شبکه نسل سوم و نسل چهارم تلفن همراه را پشتیبانی می‌کند. به این ترتیب نه تنها می‌توان با این روتر، اینترنت ADSL یا انواع دیگر اینترنت را به اشتراک گذاشت، بلکه می‌توان سیم‌کارت به آن متصل کرده و اینترنت را بین ابزارهای بی ‌سیم و سیمی اشتراک گذاری کرد.

با استفاده از این دستگاه، اگر از اینترنت ADSL یا هر نوع اینترنت ثابت دیگری استفاده می کنید اما می ‌خواهید تا در مواقع اضطراری و در صورتی که اینترنت اصلی شما قطع شد بتوانید به شبکه‌ جهانی متصل باقی بمانید، می‌توانید سیم کارت را در روتر خود قرار داده و وقتی اینترنت قطع شد به شبکه‌ های موبایلی متصل شوید.

این روتر از فناوری شبکه‌ پرسرعت AC پشتیبانی می‌کند و قادر است تا اطلاعات را در فرکانس ۲.۴ گیگاهرتز با سرعت ۳۰۰ مگابیت بر ثانیه در دانلود و با سرعت ۵۴ مگابیت بر ثانیه آپلود کند که برای استفاده در شرکت‌ های کوچک یا خانه مناسب است.

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید