پروژکتور قابل حمل و نقل 3 بعدی VivitekQumi Q5 فراگیر می شود.

   
نام نویسنده:
 چهارشنبه 20 خرداد 94 ساعت: 19:30:00


پروژکتور قابل نقل 3 بعدی VivitekQumi Q5، برای مصارف تجارت،  آموزشیو سرگرمی مقرون به صرفه است.
پروژکتورها در طول چندین سال  بدلایل مختلف زیادی محبوب شده اند. پروژکتورها بویژه مدل قابل حمل و نقل آن ها، مثل VivitekQumi Q5،با رشد و بالغ شدن تکنولوژی به شدت مقرون به صرفه شده اند.پروژکتور های قابل حمل و نقل از چند سال پیش مفید واقع شدند، و در مقایسه با نسل امروزی محصولات، Qumi Q5 قادر است تا برای صاحب خانه ها و کاربران تجاری، تصاویر با کیفیت بالا بدون مصرف هزینه و فضای بالا فراهم آورند.
Qumi Q5 پروژکتور بدون لامپ با پایه ی DLP است که برای کار کردن به مدت بیش از 10000 ساعت طراحی شده است. کمپانی سازنده اعلام کرده است که این پروژکتور قادر است تا 500 لومن شار نوری نسبت کنتراست 10000 به 1 تولید کند.
این دستگاه کمی بیش از 1 پوند وزن و نسبت پرتاب 10000 به 1 دارد. همچنین وضوح تصویر WXGA (800 * 1200) و امکاناتی از قبیل HMID، USB، AV-In، I/O عمومی و رابط صدای خروجی دارد.
Vivitek می افزاید که این محصول به وسیله ی ارتباط DLP به قابلیت 3 بعدی مجهز شده است. این دستگاه در رنگ های متنوع آبی، زرد، قرمز، سفید و سیاه به قیمت 650 دلار در دسترس است.
بهترین سینمای خانگی، نوعی است که با کمک یک متخصص انتخاب می کنید. متخصصانی هستند که به صورت مجانی و آنلان افراد را راهنمایی می کنند.

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید