نمایشگاه CES 2016: WattUp، دستگاهی کوچک برای شارژ بی سیم

   
نام نویسنده:
 پنجشنبه 17 دی 94 ساعت: 19:57:49


شرکت Energous، تکنولوژی جدیدی را در نمایشگاه CES امسال ارائه کرده است. این شرکت سالهاست بر روی پتنت خود در عرصه تکنولوژی شارژ بی سیم کار کرده است و حال ابتکار خود را نشان می دهد.این دستگاه WattUp نامیده می شود و می توان همزمان چندین دستگاه را در خانه، اداره و یا حتی در ماشین با استفاده از باندهای رادیویی به عنوان مسیریاب های Wi-Fi شارژ کرد. دیگر نیازی نیست که دستگاه های خود را بر روی یک پد قرار دهید تا شارژ شوند بلکه می توان آنها از فواصل 15 فوتی هم شارژ کرد.
وات آپ یک انتقال دهنده است که با هدف شارژ دستگاه های پوشیدنی و اینترنت اشیا ساخته شده است. این دستگاه می تواند به کوچکی یک USB باشد و برای شارژ شدن به کامپیوتر وصل می شود. این انتقال دهنده کوچک جایگزین کابل های شارژر و پدهای شارژ بی سیم می شود.
با استفاده از شارژ بی سیم و این انتقال دهنده، کارخانه ها می توانند دستگاه های پوشیدنی و اینترنت اشیا را کاملا به صورت ضد آب بسازند زیرا دیگر نیازی به قرار دادن جا برای وارد کردن شارژر نیست. راه حل های قبلی شارژ بی سیم چندان مناسب نیستند ولی این دستگاه وات آپ، یک دستگاه سه در سه میلیمتری است که می توان آن را به راحتی با هر وسیله ای تنظیم کرد.

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید