10 بازی برتر iOS که در نیمه اول سال 2016 عرضه می شوند !

   
نام نویسنده:
 سه شنبه 22 دی 94 ساعت: 09:15:00

- دروازه بالدور : حصار جادوی اژدها (Baldur's Gate: Siege of Dragonspear)

MZ62

عرضه از سایت رسمی بازی

زمان عرضه : مارس 2016 (11 اسفند تا 11 فروردین)

این بازی نسخه ارتقاء یافته Baldur's Gate: Enhanced Edition (2012) می باشد که توسط اوور هول گیم و بیم داگ (Overhaul Games/Beamdog) ساخته شده است و داستان سری قبلی این بازی را تکمیل می کند . در این بازی کاربران در دوره ای از جنگ های سلیبی به سر می برند که توسط یک شوالیه با نام شاینینگ لیدی هدایت می شود . در این بازی چهار کرکتر جدید ، چند مکان ، مسابقه ، آیتم ، جادو و ویژگی جدید نیز در اختیار کاربر قرار داده شده است . کاربران در این بازی RPG می توانند کرکترهای خود را بین بازی های BG: Enhanced Edition و BG 2: EE جا به جا کنند .

ویژگی های بازی : ماجراجویی های بیشتر در قلمروهای فراموش شده !

- آرملو (Armello)

MZ63

عرضه از سایت رسمی بازی

زمان عرضه : مارس 2016 (11 اسفند تا 11 فروردین)

آرملو یک بازی دیجیتالی زیبا می باشد که در آن کاربر می تواند در نقش یکی از چهار قبیله های موش ها ، خرگوش ها ، خرس ها و گرگ ها بازی کند . در این بازی کاربر در پنج نوع فعالیت مختلف از قبیل جست و جو ، سازماندهی ، اکتشاف ، کشتن غول ها و مبارزه با کرکتر قبایل دیگر شرکت می کند .

ویژگی های بازی : استایل هنری زیبا ، جنگ های ماوراطبیعی ، قابلیت تبدیل شدن به گرگ و خرس

- غوطه وری (Submerged)

MZ64

عرضه از سایت رسمی بازی

زمان عرضه : ژوئن 2016 (11 خرداد تا 9 تیر)

غوطه وری داستان یک زن جوان و برادر کوچکش را نقل می کند که در بقایای یک شهر غرق شده در جست و جوی یک هدف می باشند . پسرک این داستان به یک بیماری مبتلا است از این رو خواهر او باید در شهر در جست و جوی وسایلی باشد تا بتواند مدت زمان زنده ماندن برادر کوچک را طولانی تر کند و همچنین بتواند به تلاش خود برای جست و جو ادامه دهد . این بازی صحنه های مختلف زیادی ندارد در نتیجه کاربران باید داستان های بازی را با پیدا کردن نشانه ها به یکدیگر ربط دهند .

ویژگی های بازی : گرافیک زیبای 3D ، جست و جوی در ساختمان های متروکه و آب فراوان

- نئون کروم (Neon Chrome)

MZ65

عرضه از سایت رسمی بازی

زمان عرضه : ژوئن 2016 (11 خرداد تا 9 تیر)

در نئون کروم کاربر نقش یک ساختمان ساز سایبری را بازی می کند که باید با قدرتمندترین ساختمان ساز بازی به رقابت بپردازد . ویژگی جالب این بازی در این است که همه نقشه ها و چالش های بازی به طور تصادفی ایجاد می شوند از این رو کاربر در هر قسمت ، با صحنه متفاوتی روبرو می شود . نئون کروم بر مبنای بازی های اکشن قدیمی ساخته شده است در نتیجه کاربر باید در آن با گروه های مختلفی از انسان ها و روبات های مجهز به سلاح های پیشرفته مبارزه کند . در نئون کروم بازیکن می تواند آزادانه و به طور مستقل از جهت حرکتی خود ، هدف گیری و شلیک کند . محیط این بازی پر از انفجار های گوناگون می باشد . مشخصه چالش برانگیز نئون کروم در این است که کرکتر کاربر فقط یک بار می تواند زندگی کند از این رو زمانی که کشته شود بازی از مرحله اول ولی در یک محیط جدید شروع می شود . البته کاربر می تواند با ملاقات برخی از موئلفه های بازی و پرداخت پول به آن ها تجهیزات بیشتری را خریداری کند و علاوه بر این قابلیت های رزمی خود را ارتقاء دهد .

ویژگی های بازی : کسب قدرت های خارق العاده ، قابلیت شلیک مداوم

- تورچ لایت موبایل (Torchlight Mobile)

MZ66

عرضه از سایت رسمی بازی

زمان عرضه : مارس 2016 (11 اسفند تا 11 فروردین)

تورچ لایت یک بازی فانتزی RPG می باشد که توسط رونیک گیم (Runic Games) ساخته شده است . فضای بازی در شهر ساختگی تورچ لایت و غارها و زندان های این شهر ترسیم می شود . ساکنین این شهر توانسته اند با استخراج یک سنگ معدنی اسرارآمیز به افراد و اجسام  قدرت های جادویی بدهند . البته این سنگ قابلیت تخریب کننده نیز دارد به نحوی که تمدن قبلی شهر را نابود کرده است و می تواند به افرادی که از آن استفاده می کنند آسیب برساند . تورچ لایت یک بازی محبوب می باشد که فضای ترسناک و آهنگ های زیبایی دارد . این بازی در سال گذشته توسط دو میلیون کاربر خریداری شد از این رو تعجبی ندارد که سازنده آن می خواهد نسخه iOS آن را نیز عرضه کند .

ویژگی های بازی : گیم پلی بسیار خوب RPG و آهنگ بسیار خوب

- پوکیمون گو (Pokémon Go)

MZ67

عرضه از سایت رسمی بازی

زمان عرضه : هنگام اتمام فرآیند ساخت بازی در سال 2016

پوکمن گو یک بازی در سبک شکار کرکترهای پوک می باشد که هر کسی آرزوی داشتن آن را دارد . در این بازی از مکان های واقعی استفاده شده است که کاربر باید در آن ها به جست و جو بپردازد تا پوکیمون ها را بگیرد . گو یک بازی ترکیبی می باشد که با پوکیمون گو پلاس تکمیل می شود . پوکیمون گو با کمک شرکت مشهور نیانتیک (Niantic) ساخته شده است .

ویژگی های بازی : امکان گرفتن همه کرکترهای پوکیمون

- سموروست 3 (Samorost 3)

MZ68

عرضه از سایت رسمی بازی

زمان عرضه : ژوئن 2016 (11 خرداد تا 9 تیر)

آمانیتا دیزاین ( Amanita Design ) به دلیل ساخت بازی های بسیار زیبا مشهور شده است . سموروست 3 بازی عالی بعدی این سازنده می باشد . سموروست 3 جو یک بازی ماجراجویی را دارد که در یک محیط غریب و غیر قابل پیش بینی اجرا می شود . نمی توان در مورد رده بندی این بازی حرفی زد اما اگر که سموروست 3 مانند دو نسخه قبلی خود طراحی شده باشد می توان تضمین کرد که کاربران زیادی را به وجد می آورد . سموروست 3 احتمالا بهترین بیلد ساخته شده از سری بازی های سموروست می باشد .

ویژگی های بازی : طراحی هنری زیبا و گیم پلی کنجکاو کننده

- آکادمی انتقام جویان مارول (Marvel Avengers Academy)

MZ69

عرضه از سایت رسمی بازی

زمان عرضه : مارس 2016 (11 اسفند تا 11 فروردین)

در این بازی کاربر می تواند یک آکادمی از ابرقهرمان های واقعی را بسازد و با کرکتر مورد علاقه خود بازی را ادامه دهد . کرکترهای بازی در اپتدا ابرقهرمان نیستند از این رو کاربر مسئولیت آموزش آن ها را نیز برعهده دارد . کاربر در این بازی همچنین می تواند قهرمان های دیگر مارول و نیروهای شیطانی را آزاد کند و در روند زندگی اجتماعی آن ها نقش داشته باشد .

- قهرمان های نورماندی (Heroes of Normandie)

MZ70

عرضه از سایت رسمی بازی

زمان عرضه : ژوئن 2016 (11 خرداد تا 9 تیر)

قهرمان های نورماندی یک بازی جنگی نقشی می باشد که کاربر را به سال های جنگ جهانی دوم می برد . فضای بازی درست از روز شروع عملیات جنگ در سال 1944 شروع می شود . در این بازی کاربر می تواند در نقش یک کرکتر آلمانی ، آمریکایی و یا انگلیسی بازی را ادامه دهد . هر کدام از این کرکترها تسلیحات ، توانایی ها و لشکرهای مخصوص به خود را دارند . در قهرمان های نورماندی کاربر در جنگ ها و سناریوهای کوتاه و همچنین نبردهای چند نفره شرکت می کند . در این بازی علاوه بر این امکان ساخت و به اشتراک گذاری زمین نبرد نیز فراهم شده است .

ویژگی های بازی : یک بازی جنگی واقعی در بخش تاریک قرن بیستم .

- شصت ثانیه (60 Seconds)

MZ71

عرضه از سایت رسمی بازی

زمان عرضه : ژوئن 2016 (11 خرداد تا 9 تیر)

شصت ثانیه مربوط به زندگی شخصی به نام تد (Ted) می باشد که سرپرستی یک خانواده سنتی آمریکایی را بر عهده دارد که در حومه شهر زندگی می کنند . زندگی این افراد با یک خطر جدی روبرو شده است . دولت آمریکا به آن ها شصت ثانیه زمان داده  تا قبل از انفجار یک بمب ، وسایل مورد نیاز خود را جمع آوری کنند و در انباری که در زیرزمین خانه آن ها قرار دارد ، پناه بگیرند . در این روند کاربر راهنمایی های سودمند دولت را دریافت می کند . داستان بازی هنوز ادامه دارد . به این نحو که تد مجبور است با رویدادهای خطرناک زیادی نظیر سوسک های جهش یافته بجنگد و برای رسیدن به سطح زمین از وسایل خاصی که با خود به انباری آورده است ، استفاده کند .

ویژگی های بازی : وجود سوسک های جهش یافته

می توانید برای پیگیری راحت تر اخبار به کانال تلگرام ما ملحق شوید .

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید