سامسونگ ، تامین کننده اصلی پنل OLED آیفون !

   
نام نویسنده:
 پنجشنبه 24 دی 94 ساعت: 19:22:25

در حال حاضر در صنعت تولید OLED تنها چند بازیکن فعال وجود دارند که با تمام توان کار می کنند تا شاید بتوانند پاسخگوی حجم تقاضای این قطعه باشند از این رو می توان گفت که زمانی که بازیکنی مانند سامسونگ وارد این بازی شود به تامین کننده اصلی این قطعه مبدل می گردد . روابط تجاری قطبی سامسونگ و اپل پای شرکت ژاپن دیسپلی را نیز برای تامین سفارشات نمایشگرهای آیفون در آینده ، به میدان کشیده است اگرچه که احتمال بروز این رویداد به دلیل انعقاد قراردادهایی بین سامسونگ و اپل کم رنگ تر شده است .

هنوز هیچ اطلاعاتی از طرف این دو شرکت در این زمینه منتشر نشده است اما منابع صنعتی معتقد هستند که قرارداد این شراکت هم اکنون بین اپل و سامسونگ امضاء شده است . در حال حاضر تنها می توان گفت که اسنادی محرمانه بین دو طرف رد و بدل شده است اگرچه که برخی از خبرگزاری ها شایعاتی را نیز در مورد ارقام ذکر شده در این اسناد منتشر کرده اند .

سامسونگ در نظر دارد رقمی بین 6.64 تا 7.47 بیلیون دلار را در صنعت ساخت نمایشگر سرمایه گذاری کند . این رقم در واقع صرف خرید تجهیزات ، بهسازی کارخانه و کارمندان می شود تا این سازنده بتواند پاسخگوی افزایش حجم  تقاضا باشد . این سرمایه گذاری به صورت قسمت بندی شده انجام می گیرد به این نحو که سامسونگ امسال بین 2.49 تا 3.32 بیلیون دلار را صرف ساخت ماهیانه 30000 تا 45000 قطعه نمایشگر OLED و سال آینده مبلغ 4.17 بیلیون دلار را صرف ساخت ماهیانه 45000 قطعه نمایشگر می کند .

MZ102

می توانید برای پیگیری راحت تر اخبار به کانال تلگرام ما ملحق شوید .

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید