3 دلیل برای پاک کردن نرم افزار فیس بوک

   
نام نویسنده:
 پنجشنبه 1 بهمن 94 ساعت: 06:43:41

1- هدر دادن زمان ، کاهش ظرفیت رم و خالی کرد شارژ باتری

MZ123

فیس بوک اخیرا به نرم افزاری مبدل شده است که کارایی دستگاه را به میزان زیادی کاهش می دهد . درصورت استفاده از گوشی های قدیمی ، کاربر باید برای اجرای این نرم افزار مدت زمان زیادی را صبر کند علاوه بر این اجرای این نرم افزار میزان زیادی از ظرفیت کارکرد رم دستگاه را به خود اختصاص می دهد . خواندن خبرهای این نرم افزار باعث می شود که حجم زیادی از ترافیک اینترنتی مصرف شود. فیس بوک علاوه بر این به میزان زیادی شارژ باتری گوشی را کاهش می دهد .

فیس بوک برای بسیاری از کاربران اندروید اهمیت زیادی دارد از این رو کاهش راندمان باتری و دستگاه برای این کاربران چندان مهم نیست اما کاربرانی که وابستگی شدیدی به این نرم افزار ندارند با پاک کردن آن مزایای بیشتری را دریافت می کنند .

2- فیس بوک موبایل (Facebook mobile) عملکرد بسیار بهتری دارد !

MZ124

جایگزین های مختلفی برای نرم افزار فیس بوک وجود دارد، فیس بوک موبایل و فیس بوک گوگل کروم برخی از این نرم افزارهای جایگزین می باشند . فیس بوک گوگل کروم ویژگی های جالبی دارد . به طور مثال زمانی که کاربر می خواهد با این نرم افزار وارد اکانت خود شود کروم ، در صورت تمایل کاربر ، می تواند پیام های (push notifications) فیس بوک را مستقیما به نرم افزار منتقل سازد . این آپشن در هر حالتی کاربر را نسبت به پیام های فیس بوک مطلع می سازد . البته فیس بوک گوگل کروم ویژگی هایی نظیر Instant Articles و auto-liking را در اختیار ندارد .

فیس بوک موبایل طراحی بسیار ماهرانه ای دارد . این برنامه جایگزین کلیپ ها را به طور خودکار پخش نمی کند و از نظر طراحی و سرعت ، مشابه برنامه اصلی می باشد .

3- پاک کردن فیس بوک راندمان دستگاه را بالا می برد !

MZ126

پاک کردن نرم افزار فیس بوک از روی گوشی ، سرعت دستگاه و مدت عملکرد باتری را به میزان قابل توجهی افزایش می دهد . نداشتن این نرم افزار علاوه بر این می تواند کاربر را از دست پیام های این برنامه نجات دهد .

می توانید برای پیگیری راحت تر اخبار به کانال تلگرام ما ملحق شوید .

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید