فروش محصولات Homekit توسط شرکت Apple

   
نام نویسنده:
 پنجشنبه 28 خرداد 94 ساعت: 04:35:25


در حال حاضر یک جفت کیت نورپردازی تولید شرکت Lutron، یک هاب سازگار با HomeKit برای تکنولوژی سیستم خانه ی هوشمند Insteon، در دسترس است. دستگاه هوشمند تنظیم گرما تولید شرکت Ecobee، پریز برق iHome و تعدادی سناریوی خانگی Elgato در ماه ژانویه اضافه خواهد شد.
همچنین این دستگاه هابه وسیله ی نرم افزار Siri، دستیار شخصی هوشمند و راهنمای دانا، قابل کنترل هستند. البته برای کنترل دستگاه ها و اجرای فرمان های مربوطه، زمانی که کاربر از خانه دور است، داشتن Apple TV، دستگاه پخش کننده و ضبط کننده ی برنامه های تلویزبونی، لازم است.
کیت های نورپردازی شرکت Lutron، به قیمت 229.95 دلار، قابلیت تنظیم نور و روشن و خاموش کردن چراغ ها را فراهم کرده است.هاب Insteon به قیمت 149.99 دلار، سوییچ های موجود و به هم مرتبط، پریز، دستگاه تنظیم کننده ی گرما و چراغ برق را به HomeKit اضافه کرده است.

Screenshot-2015-06-02-14.01.33
دستگاه هوشمند تنظیم گرما تولید شرکت Ecobee، به قیمت 249 دلار، از راه دور هم قابل کتنرل است.
حسگرهای Elgato قیمتی بین 39.95 و 79.95 دلار دارند و به یک هاب مرکزی به نام Eve وصل شده اند. این حسگر ها امکان اندازه گیری کیفیت هوا، بررسی وضعیت آب و هوا، بررسی میزان انرژی مصرفی و چک کردن وضعیت باز و بسته بودن درها و پنجره ها را فراهم می کنند.
انتظار می رود که طی چند ماه آینده محصولات بیشتری مجهز به HomeKit به بازار معرفی و عرضه شوند

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید