دستگاهی برای آیفون که می تواند مکالمات تلفنی شما را ضبط کند

   
نام نویسنده:
 سه شنبه 6 بهمن 94 ساعت: 18:08:12


اشری فارهات، رئیس جاست این کیس، گفته است: "با این اپ، کاربران باید به یک سرور خارجی متصل شوند تا صدا را ضبط کنند. در واقع، بیشتر زمانها، شما تمایل دارید که صدا را ضبط کنید ولی پیشرفتگی آن را درک نمی کنید. با "جاست این کیس" می توانید تا صد ساعت مکالمه را هم ضبط کنید."

Nikkhah42
این وسیله با گوشی آیفون 5 به بعد سازگار است و می تواند به سادگی بر روی پوشش استاندارد آیفون شما قرار گیرد ولی دو دکمه بزرگ را نیز با خود به همراه دارد. یکی برای شروع کردن و پایان دادن به ضبط مکالمه و دیگری برای اجرای مکالمه ضبط شده. یک میکروفون کوچک در سمت راست این وسیله قرار گرفته که می تواند صدای شما و صدای فرد مقابل را بشنود و ضبط کند. این میکروفون نیز می تواند به عنوان یک ضبط کننده صدای تنها نیز به کار رود.
دلیل بزرگ بودن این وسیله اینست که خود دارای باتری است و از کارت حافظه میکرو SD نیز پشتیبانی می کند. این باتری می تواند تا هشت ساعت صدا ضبط کند و تا یک سال هم دوام آورد. این دستگاه همراه با یک کارت میکروSD با ظرفیت 2 گیگابایت عرضه شده که می تواند تغییر یابد.
جاست این کیس، با قیمت 30 دلار هم اکنون پیش فروش می شود و با قیمت 60 دلار هم در 27 اردیبهشت 1395 ( ماه می 2016)، عرضه خواهد شد.

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید