برنامه‌ی واتس‌اپ هم اکنون برای همه رایگان است و هیچ گونه تبلیغی هم در کار نیست.

   
نام نویسنده:
 دوشنبه 12 بهمن 94 ساعت: 07:42:00


واتس‌اپ حق اشتراک یک دلار هر سال را از میان برداشت، چراکه به دنبال راه‌های جدید برای برقراری ارتباط تجاری با کاربران خود است.
برنامه‌ی پیام‌رسانی واتس‌اپ حق اشتراک یک دلاری سالیانه‌ی خود را از میان برداشت. این در حالی است که علاوه بر این اعلام کرده است که از تبلیغات هم در جهت کسب درآمد استفاده نمی‌کند.
در حال حاضر این اولین سالی است که برنامه‌ی واتس‌اپ به صورت رایگان در اختیار قرار گرفته است. پیش از این، این برنامه سالیانه حدود یک دلار حق اشتراک داشت.
علت لغو این حق اشتراک سالیانه به این دلیل است که نزدیک به یک بیلیون از کاربران واتس‌اپ شماره کارت برای پرداخت این مبلغ را ندارند.
همین موضوع که عده‌ی زیادی از کاربران واتس‌اپ شماره کارت برای پرداخت این هزینه را ندارند باعث شده است که کاربران را نسبت به از دست دادن لینک ارتباطی واتس‌اپ با دوستان و خانواده نگران کند. همین عامل باعث شد که این حق اشتراک لغو شود.
با لغو این حق اشتراک، از تبلیغات هم استفاده نمی‌شود؛ مگر تبلیغاتی که کاربران مشتاق هستند راجع به آن‌ها بدانند. مثل ارتباط با بانک برای اطلاع یافتن از تراکنش و یا شرکت هواپیمایی راجع به اطلاعات پرواز.
امید است با اعمال این تغییر تعداد کاربران این برنامه بیشتر شود.

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید