سرویس پک 4 غیر رسمی ویندوز XP بروزرسانی شد !

   
نام نویسنده:
 سه شنبه 20 بهمن 94 ساعت: 10:45:31

دو نکته را باید در مورد ویندوز XP جدید مطرح کرد ، اول این که مایکروسافت هیچ نقشی در بروزرسانی و طراحی آن نداشته است و دوم این که به همه کاربرانی که هنوز از ویندوز XP استفاده می کنند توصیه می شود که Windows XP Unofficial Service Pack 4 را دانلود نمایند .

ویژگی های بیلد جدید چیست ؟

ویندوز XP SP4 که نسخه های 3.0 و 3.1a آن چند روز پیش در بازار عرضه شده است ، همه بروزرسانی های POSReady را که مایکروسافت تا ماه ژانویه (11 دی تا 11 بهمن) سال 2016 عرضه کرده است ، در خود دارد . از آنجایی که ویندوز XP دیگر توسط مایکروسافت پشتیبانی نمی شود ، کاربران می توانند بروزرسانی های ورژن POSReady را بر روی بیلد جدید نصب کنند . این بروزرسانی ها می توانند تعدادی از مشکلات امنیتی این سیستم عامل را بر طرف کنند . در بیلد جدید برخی از مشکلات نسخه های پیشین این سیستم عامل برطرف شده است . این نسخه علاوه بر این به پچ هایی مجهز می باشد که از اعلان اخطارهای اشتباه مرتبط با بدافزارها جلوگیری می کند . سرویس پک جدید مشکلات ریجستری DxDiag را نیز ندارد و جدیدترین بروزرسانی های ساعت های جهانی را در اختیار کاربر می گذارد .

کاربران باید در نظر داشته باشند که نصب سرویس پک جدید لزوما رایانه آن ها را در مقابل همه مشکلات ایمن نمی کند زیرا برخی از عیوب ویندوز XP غیرقابل اصلاح و پچ شدن هستند .

می توانید برای پیگیری راحت تر اخبار به کانال تلگرام ما ملحق شوید .

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید