آموزش بهترین درس های آنلاین با MasterClass

   
نام نویسنده:
 دوشنبه 1 تیر 94 ساعت: 05:50:21

بنیانگذار این طرح می گوید بهترین مدرسان جهان با مدیران هالیوود و مهندسان Silicon Valley برای ایجاد یک تجربه جدید، یعنی آموزش آنلاین جمع شده اند.این تجربه نامش MasterClass است.

هر معلم برنامه آموزشی خود را گسترش می دهد و هر مربی برای ساختن بهترین دستور العمل باید بهترین سبک کار خود را ارائه دهد. MasterClassشامل تیمی از کارشناسان آموزشی است که به مربیان برای گسترش بهترین روش های آموزشی به دانش آموزان کمک می کنند. انواع کلاس های آنلاین وجود دارد که مطمئنا شما را هیجان زده می کند.

قیمت هر MasterClass، 90 دلار است که 10-25 درس از آن را مربیان به صورت فیلم تدریس می کنند، تمریناتی که بعد از آموزش باید حل شوند، مواد آموزشی ، دسترسی به کلاس هایی که هیچ وقت تمام نمی شوند و همیشه می توان از آنها استفاده کرد، و دسترسی از طریق هر مرورگر بر روی دستگاه از مزیت های آن است.

در این صورت اگر شما به زمین تنیس برخورد کردید و خواستید از Serena Williams تنیس یاد بگیرید می توانید کلاس آموزشی را بر روی تلفن همراه خور دریافت کنید و هرگز این موفقیت را از دست نمی دهید. برای این کار کلاس ها را به طور مستقیم توسط Joy Roach نصب کنید.

اکنون کلاس ها در وب سایت خدمات در دسترس هستند. کلاس های بعدی، آموزش خوانندگی با حضور Usher و عکاسی حرفه ای با حضور Annie Leibovitz است که در ماه های آینده تشکیل خواهد شد. در طول سال کلاس های دیگری اضافه خواهند شد.

 

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید