اپلیکیشن ریموت اپل، جایگزینی کامل برای ریموت سخت افزاری اپل

   
نام نویسنده:
 دوشنبه 26 بهمن 94 ساعت: 15:36:04


ادی کیو، نائب رئیس بخش ارشد نرم افزار اپل، گفته است اپل هم اکنون در حال کار کردن بر روی یک برنامه ریموت جدید برای آیفون است. کریگ فدریگی، همکاری کیو در اپل، می گوید برنامه جدید، برخلاف برنامه فعلی، می تواند یک جایگزین کامل برای ریموت سخت افزاری جدید باشد که همه عملکردها از Siri گرفته تا دستورات حرکتی ترک پد را پشتیبانی می کند.
این برنامه حتی شامل بازی می باشد و قابلیت استفاده از آیفون به عنوان کنترل کننده در بازی های دو نفره را در اختیار قرار می دهد. کیو می گوید هر فرد می تواند یک گوشی و در واقع یک ریموت داشته باشد. هیچکدام از این دو نفر، یعنی کیو و فدریگی، در مورد زمان انتشار این برنامه ریموت سخنی نگفته اند ولی مدت زمان زیادی نباید منتظر ماند، زیرا گفته شده است که این برنامه در چند ماه آینده منتشر خواهد شد.
این برنامه ریموت به روزرسانی شده، تنها راه کنترل تلویزیون اپل نخواهد بود. هفته گذشته، نسخه بتای tvOS9.2 بروزرسانی شد که از دستورات صوتی نیز پشتیبانی می کرد و وارد کردن اطلاعات مانند کلمه و رمز عبور را بسیار راحت تر از ریموت های استاندارد کرده بود. گفته نشده است که زمان بروزرسانی این برنامه دقیقا چه تاریخی خواهد بود ولی انتظار می رود که در بهار نسخه جدید منتشر شود.

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید