کد زدن با Micro Bit در حال حرکت با نرم افزار جدید اندروید سامسونگ

   
نام نویسنده:
 پنجشنبه 29 بهمن 94 ساعت: 07:46:26


جوانان نیز قادر به استفاده از این نرم افزار برای جلوگیری از کلاهبرداری با دستگاه اندروید خود هستند. به عنوان مثال شما می توانید از قابلیت نقشه برداری برای پیاده سازی دوربین گوشی (یا تبلت) به یک دکمه در Micro Bit استفاده کنید، و از این میکرو کامپیوتر به یک کنترل از راه دور برای سلفی مبدل می شود. یا می توانید Micro Bit را تنظیم کنید که شما را از تماس ها و پیام ها آگاه کند، یا بازی را بر روی گوشی یا تبلت شما ایجاد کند، و سپس از طریق بی سیم آن را در کامپیوتر کوچک BBC شما فلش کند.
این برنامه هم چنین از طریق لینک به وب سایت رسمی شرکت Micro Bit متصل است و شما می توانید از ایده های دیگر کاربران برای برنامه نویسی پروژه هایتان استفاده کنید.

Samsung Micro Bit app 650 80


برنامه نویسی خلاق:
ما می خواهیم که کودکان بتوانند از هر جایی، در هر زمانی و هر لحظه که الهامی به آن ها می شود در BBC Micro Bit برنامه بنویسند. این نظر رئیس آموزش BBC سیند راکس (Sinead Rocks) است.
تنها کمی پیش از آن که Micro Bit ها به دانش آموزان تحویل داده شوند، معلمان آن ها در حال دریافت دستگاه ها هستند و انتظار می رود که با پیشرفت بیشتری تا ماه فوریه تحویل ها انجام شوند.
هنوز هیچ تاریخ معینی مبنی بر این که دانش آموزان چه وقت در سال هفتم دستگاه خود را تحویل می گیرند وجود ندارد، اما در هر حال Beeb در نظر دارد که میلیون ها دستگاه را تحویل دهد که به دلیل مسائل منابع تغذیه این امر به تعویق افتاده است.

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید