نمونه ای جذاب از گوشی های انعطاف پذیر!!!!

   
نام نویسنده:
 پنجشنبه 29 بهمن 94 ساعت: 22:25:16


گوشی های انعطاف پذیر، قابلیت های جدیدی را به نسل موبایل های آینده اضافه می کنند. برای مثال، در بازی Angry Birds، دیگر خبری از عقب کشیدن پرندگان روی منجنیق نیست، بلکه کافی است گوشی را خم کرده تا پرندگان را به عقب کشیده و آماده ی پرتاب کنید. هر چه بیشتر این موبایل را خم کنید، فیدبک فشاری بیشتری را دریافت خواهید کرد و در زمان پرتاب پرنده، یک لرزش ناگهانی احساس خواهید نمود.
علاوه بر این، خواندن کتاب های الکترونیکی نیز متفاوت خواهد بود.تصور کنید برای رفتن به صفحه ی بعد، به جای کشیدن انگشت بر روی صفحه، گوشی موبایل خود را خم کنید. فیدبک لمسی به شما اطلاع می دهد که چه زمانی به صفحه ی بعد رفته اید. هر چه بیشتر گوشی موبایل خود را خم کنید، صفحات با سرعت بیشتری ورق میخورند.
ReFlex فقط یک نمونه ی اولیه از این طرح می باشد. مشخص نیست این نمونه وارد عرصه ی تجاری شود یا نه، ولی دکتر Vertegaal تخمین زده است که این موبایل ها ظرف 5 سال آینده وارد بازار شوند. شرکت های LG و Samsung نیز بر روی موبایل های انعطاف پذیر کار می کنند. با دیدن این نمونه ی اولیه، می توان حدس زد که تکنولوژی استفاده از تلفن در آینده ای نه چندان دور، به کلی تغییر خواهد کرد.

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید