ال جی G5 با ویژگی های منحصر به فردی می آید !

   
نام نویسنده:
 جمعه 30 بهمن 94 ساعت: 15:52:45

تصاویری که در سایت چینی ویبو (Weibo) منتشر شده نشان داده اند که G5 به یک باتری زرد رنگ مجهز است . طبق اطلاعات موجود کاربر می تواند هنگامی که رنگ باتری به قرمز تغییر کرد ، آن را با یک باتری جدید عوض کند . یک تصویر دیگر که در سایت خبرگزاری اندروید آتوریتی (Android Authority) قرار گرفته یک قطعه پیازی شکل را نشان می دهد که دارای یک صفحه قابل تنظیم و تعدادی دکمه که بر روی لبه خارجی این قطعه قرار دارد ، می باشد . تصویر موجود در این سایت شفافیت چندانی ندارد اما یکی از منابع معتبر خبری اعلام کرده است که این قطعه جزیی از تجهیزات دوربین G5 می باشد که کم پلاس (Cam Plus ) نام دارد . ظاهرا این قطعه دارای تعدادی کلید می باشد که شاتر و دیگر اجزای دوربین را کنترل می کند . کم پلاس علاوه بر این یک باتری 1100mAh را نیز در اختیار گوشی می گذارد .

MZ269

تا به حال در مورد ال جی G5 به طور کلی سه نکته منتشر شده است : اول این که ال جی در تاریخ 21 فوریه ( دوم اسفند ) از آن رونمایی می کند ، دوم این که این گوشی هوشمند به یک نمایشگر همیشه روشن مجهز است که اطلاعاتی را بر روی صفحه قفل شده دستگاه نشان می دهد و سوم این که قابلیت Quick Cover گوشی جدید یک پنجره و تعدادی از ویژگی های لمسی را بر روی نمایشگر قرار می دهد که کاربر می تواند با کمک آن ها با مخاطب مورد نظر خود تماس بگیرد و یا آلارم دستگاه را غیرفعال سازد .

داشتن تجهیزات قابل جایگزین خصوصیتی می باشد که می تواند G5 را نسبت به دیگر گوشی های هم ردیف خود متمایز سازد با وجود این باید دید که کاربران تا چه حدی از این ویژگی استقبال می کنند .

می توانید برای پیگیری راحت تر اخبار به کانال تلگرام ما ملحق شوید .

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید