مسواک هوشمند اورال بی، همراه با یک اپلیکیشن بر روی گوشی هوشمند

   
نام نویسنده:
 دوشنبه 3 اسفند 94 ساعت: 19:36:03


کاربر گوشی هوشمند خود را در موقعیت مطمئنی بر روی آینه در برابر خود قرار می دهد. سپس باید اپلیکیشن اورال بی را اجرا کند، دهان خود را در برابر دوربین جلوی گوشی گرفته و شروع به مسواک زدن کند. سنسورهای حرکتی داخل مسواک مناطقی که مسواک می شوند، تشخیص می دهند.
در همان حال که کاربر مشغول مسواک زدن است می تواند صفحه مقابل خود را نیز مشاهده کند و در یک مسابقه مسواک زنی شرکت نماید! دایره ای با بخش های مختلف دور دهان مشاهده می شود به کاربر میزان زمانی که باید هر نقطه از دهان را مسواک بزند، نمایش می دهد. اورال بی گفته به دلیل اینکه بیش از هشتاد درصد مردم زمان ناکافی برای مسواک کردن مناطق مختلف دندان های خود صرف می کنند، این روش را پیاده سازی کرده است.

Nikkhah83


کاربران باید گوشی های خود را هر دو هفته یک بار با این اپلیکیشن و مسواک هوشمند سینک کنند تا داده ها و میزان پیشرفت در این برنامه ذخیره شود که می تواند با یک دندانپزشک نیز به اشتراک گذاشته شود. اورال بی در دو سال گذشته حدود 6.4 میلیون ناحیه مسواک زده شده را از طریق برنامه خود دریافت کرده است.
اورال بی گفته است از زمان عرضه این نرم افزار در سال گذشته، بسیاری از شرکت های دیگر نیز خواستار همکاری با این شرکت برای ارائه محصولات و سرویس های دیگری بر روی این اپلیکیشن شده اند. به طور مثال افرادی که از برنامه اورال بی برای مسواک زدن استفاده می کنند می توانند همزمان به اسپاتیفای نیز گوش دهند و یا سرفصل های خبری را مطالعه کنند.

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید