قابلیت حذف منو اصلی در گلکسی سامسونگ S7 و گلکسی S7 edge

   
نام نویسنده:
 سه شنبه 4 اسفند 94 ساعت: 19:26:06


هر دو دستگاه با منوی آزمایشگاه سامسونگ در قسمت تنظیمات ارائه می شوند و یکی از گزینه ها در آن قسمت به شما این امکان را می دهد تا اجرای برنامه را از قسمت منوی اصلی خاموش کنید و همه ی آیکون هایتان را در صفحه ی اصلی قرار دهید. بله بسیار مشابه کاری است که اپل از ابتدا انجام می داد و تولید کنندگان از آن در گوشی های چینی استفاده می کنند.
اگر بخواهیم صادق باشیم، این کار سامسونگ و مانور دادن اطراف چنین گزینه هایی آن چنان هم تعجب آور نیست. این شرکت نرم افزار های خود را در طی یک سال اخیر به طور قابل ملاحظه ای ساده کرده است، و ساده سازی بعدی برای سیستمی مشابه iOS که در آن منویی وجود ندارد و همه چیز در صفحه ی اصلی قرار دارند، مدلی مانند TochWiz خواهد بود. مصرف کنندگان به طور منظم تنها به جای برنامه های مورد علاقه ی خود و وجود یک منوی اضافی  برای دسترسی به آن ها می اندیشند که آن ها را گیج نکند و همچنین دسترسی به آن ها را آسان کند. پس این امری معنا دار است که به مجرد این که قفل دستگاه باز شود همه چیز در مقابل شما قرار گیرد.
شایعه شده است که ممکن است اندروید N منوی اصلی را از اندروید حذف کند و گوشی ال جی G5 هم اصلا چنین منویی ندارد. حقیقت این که سامسونگ این گزینه را برای حذف آن دارد پنهان شده است چرا که در دستگاه های جدید آن نشانه های خوبی برای برای همه است تا بتوانند استفاده ا ی ساده تر داشته باشند، درست مشابه قابلیت استفاده ی آسان که در حال حاضر در گوشی های سامسونگ وجود دارد.
اگر به آینده نگاه کنیم به سادگی باید به دنبال یک جدا کننده ی ثالث برای تمایز بین منو و نمایشگر صفحه ی اصلی باشیم.

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


  • amin
    2018-04-17 00:27:34

    سلام خانم خوبی میگم توی گالکسی اس7 منو کشویی را چطور فعال کنم؟؟ممنون

    پاسخ دادن
شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید