چگونه با 3D تاچ یک فایل PDF بسازیم ؟

   
نام نویسنده:
 پنجشنبه 6 اسفند 94 ساعت: 19:01:32

برخی از نرم افزارهایی که توسط سازندگان واسطه ساخته می شوند می توانند یک فایل سند را به یک فایل پی دی اف تبدیل کنند اما هم اکنون خبرهایی منتشر شده است که می گویند اپل توانسته یک راهکار ساده و آسان را برای ذخیره سازی یک سند در قالب یک فایل پی دی اف ارائه کند . این خبر برای اولین بار توسط خبرگزاری مک استوریز ( MacStories) منتشر شد .

آنچه این خبر را اختصاصی تر می کند این است که تنها کاربران آیفون 6s و آیفون 6s پلاس که قابلیت 3D تاچ را در اختیار دارند می توانند از این روش استفاده کنند .

mz314

اگر که دفعه بعد خواستید یک صفحه وب را ذخیره کنید و یا این که یک فایل وورد را به یک فایل پی دی اف تبدیل نمایید از روش زیر استفاده کنید :

مرحله اول : هنگامی که صفحه مورد نظر خود را دیدید گزینه به اشتراک گذاری را لمس و سپس گزینه پرینت را انتخاب کنید ( این قابلیت ارتباطی با پرینترها و یا اتصالات وای فای ندارد و در هر حال نشان داده می شود . )

مرحله دوم : در این مرحله می بینید که یک نسخه از صفحه مورد نظر شما در زیر گزینه های پرینت بارگذاری شده است . کاربر در این قسمت می تواند با حرکت دادن صفحه به سمت راست و یا چپ صفحات دیگر فایل خود را ببیند .

مرحله سوم : حال برای ذخیره سازی و یا تبدیل صفحه ، کاربر باید به جای ادامه دادن روند پرینت سازی ، روی سند خود فورس تاچ کند .

بعد از انجام این سه مرحله سند به طور کامل باز می شود و یک گزینه به اشتراک سازی دیگر در اختیار کاربر قرار می گیرد . در این مرحله کاربر باید این گزینه را انتخاب و فایل خود را در دراپ باکس(Dropbox) و یا آی کلود (iCloud) ذخیره سازد و یا آن را با استفاده از ایمیل خود ارسال کند .

می توانید برای پیگیری راحت تر اخبار به کانال تلگرام ما ملحق شوید .

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید