مایکروسافت عرضه می کند: کشف تهدیدات پیشرفته برای مرکز امنیتی آژور

   
نام نویسنده:
 پنجشنبه 6 اسفند 94 ساعت: 20:06:09


برت آرسنالت، رئیس مرکز امنیت اطلاعات در یک پست وبلاگی نوشت: "پس از سالها بررسی دلایل خراب شدن یک سیستم که مشتریان ما از حدود یک میلیارد کامپیوتر در سراسر جهان برای ما ارسال می کردند، مایکروسافت قابلیتی برای تحلیل این داده ها ایجاد کرده است که می تواند به صورت موثر سیستم های مورد توافق را تشخیص دهد زیرا این کرش ها اغلب در نتیجه تلاش های شکست خورده برای سوءاستفاده از سیستم و نرم افزارهای مخرب است." در هفته های پیش رو نیز مرکز امنیتی آژور، فضایی را برای فروشندگان دیگر محصولات به این سیستم اضافه خواهد کرد.
آژور تاکنون به صورت وسیع عمل کرده است و حال مزیت های بسیاری را از این عملکرد خود دریافت خواهد کرد. این نیز راهی برای مایکروسافت است تا در برابر رقبای زیربنای کلود یعنی وب سرویس های آمازون و پلتفرم کلود گوگل خود بایستد. ولی زیربنای کلود تنها لایه ای نیست که مایکروسافت تجارت کلود خود را در آن انجام دهد. این شرکت همچنین از محصولاتی مانند آفیس 365 و دیگر نرم افزارها بهره خواهد برد. مایکروسافت برای رسیدن به اهداف خود، از استارتاپ امنیت کلود Adallom بهره برد که می توانست بی قاعدگی ها و بی نظمی ها را در یک سیستم که منجر به خطرات و تهدیدها می شود، مانیتور کند.
مایکروسافت از تکنولوژی آدالوم استفاده کرد و چیزی به نام امنیت برنامه های کلود مایکروسافت ساخت. حال این ابزار در آوریل، موجود خواهد بود.
مایکروسافت نیز تکنولوژی Customer Lockbox خود را برای محدود کردن آنچه که کارمندان مایکروسافت می توانند با داده های کاربران پایانی انجام دهند، توسعه می بخشد. این ابزار برای شیرپوینت آنلاین و وان درایو تجاری در نیمه دوم سال 2016 موجود خواهد بود.

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید