Rando عجیب ترین نرم افزار پیام رسان !

   
نام نویسنده:
 پنجشنبه 13 اسفند 94 ساعت: 19:55:47

به طور مثال یک لغت را در اپلیکیشن پیام رسان آن ها تایپ می کنیم و انتظار داریم که این لغت با همان منظور ما به مخاطبمان برسد . تعجبی ندارد که هنوز در تنهایی به سر می بریم . البته اوضاع تغییر کرده است زیرا برنامه نویسان راندو (Rando) را هم اکنون در اختیار کاربران گذاشته اند . این نرم افزار هرچه که بخواهد را می گوید !

کنتراست (Contrast ) یک شرکت سازنده نرم افزار می باشد که برنامه هایی ابتدایی اما محبوب مانند لانچ سنتر پرو ( Launch Center Pro ) و پرفکت ودر ( Perfect Weather ) را به بازار فرستاده است . آخرین نرم افزار عرضه شده توسط این سازنده راندو نام دارد . راندو را نمی توان یک نرم افزار مفید دانست اما اگر کسی آن را روی گوشی خود نصب کند به راحتی نمی تواند از آن جدا شود .

دیوید برنارد ، سازنده راندو ، می گوید : " راندو را اجرا کنید سپس می بینید که این نرم افزار 3 آپشن ( عکس ، تصاویر متحرک ( GIF ) و نقل قول مشاهیر ) را در اختیار شما می گذارد . تصاویر این نرم افزار در واقع تصاویر دوربین گوشی کاربر می باشد ، عکس های متحرک آن نیز توسط شرکت گیفی (Giphy) ساخته شده اند . راندو به همراه نقل قول ها و عکس های متحرک مجموعه ای از مفاهیم بیان کننده احساس و بافت های مرتبط با آن ها را در اختیار کاربر قرار می دهد . به طور مثال با وارد کردن عبارت "LOL" می بینید که راندو تصویر متحرک جانی دپ را در ظاهر کاپتان جک اسپارو که صندوق چه قلب را در شیشه مربا گذاشته است ، در اختیار شما می گذارد .

ترسناک ترین ویژگی راندو این است که این نرم افزار می تواند بدون اجازه و به طور کورکورانه تصاویر گالری گوشی کاربر را ارسال کند . برنارد می گوید : " ارسال کردن تصاویر به طور مخفیانه یک تدبیر خاص می باشد که اگر دقیق تر به آن نگاه شود فلسفه وجود آن درک می گردد . من برای ساخت این قابلیت زمان زیادی فکر کرده ام . چنین ابزاری باعث می شود که من در مورد این که چه تصاویری را با مخاطبان خود به اشتراک می گذارم و این که چه تصاویری را به چه دلیلی در حافظه گوشی خود نگه می دارم ، فکر کنم . " باوجود چنین قابلیتی احتمالا برخی از کاربران اصلا به دانلود و نصب این نرم افزار فکر هم نمی کنند .

راندو مشکلات دیگری نیز دارد . به طور مثال این نرم افزار به همراه هر عکسی یک امضا را نیز برای مخاطب ارسال می کند . راندو همچنین سعی می کند که هرچیزی را ارسال کند از این رو کاربر را مجبور می کند که یک مربع تار را لمس نماید تا ببیند که نرم افزارش چه چیزی را برای فرستادن پیدا کرده است .

 

MZ354

با وجود همه این ویژگی ها راندو یک نرم افزار همیشه همراه می باشد زیرا به کاربر کمک می کند تا پیامی را برای مخاطبش بفرستد حتی زمانی که کاربر هیچ ایده ای ندارد که چه چیزی را در پیام خود بنویسد . کاربران هم اکنون می توانند راندو را برای سیستم عامل iOS دانلود کنند .

می توانید برای پیگیری راحت تر اخبار به کانال تلگرام ما ملحق شوید .

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید