عرضه جهانی بروزرسانی اندروید مارشمالو برای سونی اکسپریا Z5

   
نام نویسنده:
 سه شنبه 18 اسفند 94 ساعت: 11:08:09

mz370

عرضه بروزرسانی بزرگ سیستم عامل اندروید 6 مارشمالو برای گوشی هوشمند سونی اکسپریا Z5 از اوایل این ماه در ژاپن شروع شد . به دنبال این رویداد ، گوگل امروز اعلام کرد که این بروزرسانی را برای کاربران دیگر کشورهای جهان نیز به طور سراسری عرضه می کند . علاوه بر کاربران اکسپریا Z5 استاندارد کاربران اکسپریا Z5 پریمیوم و اکسپریا Z5 کامپکت نیز این بروزرسانی را دریافت خواهند کرد .


عرضه سراسری بروزرسانی اندروید 6 مارشمالو تا به حال به طور یک نواخت انجام می شده است با وجود این اخیرا برخی از سازندگان تصمیم گرفته اند که این کار را طبق برنامه و به روش خود انجام دهند . ظاهرا سونی هم تصمیم گرفته از این روند پیروی کند زیرا علی رغم این که بیلد 6.0.1 جدیدترین ورژن بروزرسانی اندروید مارشمالو بوده است که اخیرا عرضه شده ، سازنده ژاپنی تصمیم گرفته که بیلد 6.0 را برای گوشه های سری Z5 عرضه کند .

بروزرسانی مارشمالو قبل از این هم به چند بازار خارج از ژاپن مانند تایلند و روسیه رسیده بود اما از آنجایی که برخی از اعضای ردیت از اکسپریا Z5 استفاده می کنند این بروزرسانی به طور کامل عرضه شده است . به طور کلی می توان گفت که عرضه بروزرسانی مارشمالو برای تمام انواع گوشی های اکسپریا Z5 از کشورهای اطریش ، استرالیا ، ایرلند و مالزی شروع می شود . احتمال این که کشورهای دیگر جهان هم در این لیست باشند زیاد است بنابراین هر کجا که باشید اگر که مالک یک اکسپریا Z5 هستید سیستم عامل جدید را دریافت خواهید کرد .

یکی از ویژگی های سیستم عامل جدید قابلیت Doze می باشد که توسط گوگل عرضه شده است . این قابلیت مدت عملکرد باتری گوشی را بیشتر می کند .

می توانید برای پیگیری راحت تر اخبار به کانال تلگرام ما ملحق شوید .

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید