یک موتور سیکلت و یک آیفون جدید در ازای یک کودک !

   
نام نویسنده:
 سه شنبه 18 اسفند 94 ساعت: 11:31:33

mz371

نمی دانستم این کار غیر قانونی است !

متاسفانه این خبر واقعیت دارد . یک فرد 19 ساله در چین دختر تازه متولد شده خود را فروخته است تا با پول حاصل از معامله خود یک موتور سیکلت و یک آیفون جدید بخرد .


این معامله نفرت انگیز در حدود یک سال پیش رخ داد . ظاهرا یک مرد جوان با نام A Duan دختر 18 روزه خود را در ازای 23000 ین ( در حدود 3500 دلار ) به یک غریبه فروخته است . گزارش های منتشر شده حاکی از این است که در این معامله دو طرف سر قیمت چانه زنی هم کرده اند . این معامله در شهر Tong'an استان Fujian روی داده است .

این طور که گزارش شده در آن زمان پدر این دختر هنوز یک  دانش آموز دبیرستانی  و مادر فرزند هم از این قضیه ناراضی بوده است .

واقعا نمی دانستم که این کار غیر قانونی است !

هدف این شخص به اصطلاح پدر تنها به دست آوردن مقداری پول بوده است . وی بعد از مدتی توانسته خریدار راغب را از طریق سیستم پیام رسانی چینی کیو کیو (QQ) پیدا کند . شخص خریدار می گوید که من این بچه را برای خواهرم خریده ام .

مادر اصلی این کودک پس از مدتی توسط پلیس ردیابی و بازداشت شده است . وی می گوید : " من خودم پذیرفتم که این کار را انجام دهم زیرا نمی توانستم آن بچه را بزرگ کنم . بسیاری از مردم هم شهری من هم این کار را انجام می دهند . من واقعا نمی دانستم که این کار غیرقانونی است . "

پدر و مادر اصلی این کودک توسط دادگاه محکوم شده اند اگرچه که حداکثر مجازات برای آن ها در نظر گرفته نشده است زیرا هیئت منصفه تشخیص داده که دلیل اتخاذ این تصمیم وضعیت و شرایط سخت این دو شخص بوده است . طبق حکم دادگاه پدر به سه سال حبس و مادر به 30 ماه حبس تعلیقی محکوم شده اند .

نتیجه این دادگاه این گونه بوده که از آنجایی که والدین اصلی نسبت به نگه داری فرزند ناتوان شناخت شده اند ، خواهر خریدار می تواند کودک را نگه دارد .

می توانید برای پیگیری راحت تر اخبار به کانال تلگرام ما ملحق شوید .

منبع: phonearena

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید