قلم جدید C-Pen سامسونگ به بلوتوث و بال پوینت مجهز می شود !

   
نام نویسنده:
 پنجشنبه 20 اسفند 94 ساعت: 10:00:00

mz380

سال گذشته خبرهایی به گوش رسید که سامسونگ در حال ساخت یک قلم C-Pen بلوتوث دار فشاری ( بال پونت {ball-point}) می باشد . در آن زمان هیچ اطلاعاتی به جز شماره سریال (EJ-UW700) این قلم جدید منتشر نشده بود تا این که امروز یک خرده فروش آلمانی اطلاعات جدیدی را در مورد این ابزار در دسترس کاربران قرار داد .


قلم های جدید برخلاف قلم های S-Pen ، که تنها گوشی های هوشمند گلکسی نوت را پشتیبانی می کنند ، قابلیت پشتیبانی تبلت های گلکسی TabPro S را که از سیستم عامل ویندوز بهره می برند ، نیز دارند . این ابزار جدید همچنین می تواند همه تبلت ها و گوشی های هوشمند معمولی را هم پشتیبانی کند ، البته هنوز مشخص نیست که c-Pen برای پشتیبانی این محصولات به نرم افزار خاصی نیاز دارد یا خیر !

لیست منتشر شده در مورد این قلم از این امر حکایت می کند که ابزار جدید به بلوتوث 4.0 LE ، کلیدهای برگردان و پاک کننده و همچنین قابلیت تشخیص 1,024 الگوی درجه فشار مجهز است . میزان حساسیت فشار قلم های c-Pen در حدود نصف حساسیت فشار قلم های S Pen گلکسی نوت 4 و گلکسی نوت 5 می باشد با وجود این قلم جدید می تواند داده ها را با دقت زیادی دریافت و ثبت کند . باتری c-Pen نیز می تواند این ابزار را در حدود 162 ساعت فعال نگه دارد .

این قلم جدید 66 دلار قیمت دارد از این رو می توان گفت که در مقایسه با دیگر تجهیزات جانبی که تا به حال توسط سامسونگ وارد بازار شده اند ، کمی گران تر می باشد .

c-Pen جدید هنوز در بازار عرضه نشده است اما انتظار می رود که تا چند هفته آینده کاربران بتوانند آن را از بازار خریداری کنند .

می توانید برای پیگیری راحت تر اخبار به کانال تلگرام ما ملحق شوید .

منبع: phonearena

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید