دوم فروردین : زمان رونمایی از آیفون 4 اینچی و iPad Pro جدید !

   
نام نویسنده:
 دوشنبه 24 اسفند 94 ساعت: 19:24:05

mz381

اپل سرانجام تاریخ برگزاری رویداد بهاری خود را اعلام کرد . این سازنده در نظر دارد در تاریخ 21 ماه مارس ( 2 فروردین ) محصولات جدید خود را در معرض عموم قرار دهد . دعوت نامه ای که برای این رویداد تدارک دیده شده همان سبک قدیمی اپل را دارد و مانند همیشه مبهم می باشد .


اپل در نظر دارد که در تاریخ ذکر شده آیفون 4 اینچی و آی پد پرو 9.7 اینچی خود را در معرض عموم قرار دهد . احتمالا آیفون جدید ، آیفون 5se و یا آیفون SE نامیده می شود که طبق خبرهای منتشر شده شباهت زیادی به آیفون 5S دارد که در سال 2013 در بازار عرضه شده است . طبق خبرهای منتشر شده آیفون جدید به پردازشگر A9 و دوربین آیفون 6 مجهز است و قابلیت هایی نظیر NFC و Apple Pay را نیز  پشتیبانی می کند .

تبلت 9.7 اینچی اپل هم قرار است به عنوان یکی از مدل های تبلت 12.9 اینچی آی پد پرو این سازنده با برند Air وارد بازار شود . اپل اعلام کرده است که این تبلت را با مشخصات تبلت 12.9 اینچی خود وارد بازار می کند . انتظار می رود که این تبلت به 4 اسپیکر ، یک کانکتور هوشمند و یک فلش LED برای دوربین اصلی دستگاه مجهز شده باشد .

گفته می شود که اپل واچ هم به تجهیزات جدیدی مجهز می شود البته اپل اعلام کرده است که مدل جدید این ساعت را در این ماه وارد بازار نمی کند . منابع خبری اعلام کرده اند که نسل جدیدی از سخت افزارهای مک بوک هم در دستگاه های دارای برند Air و Pro مورد استفاده قرار می گیرد . با توجه به این امر می توان انتظار داشت که نرم افزارهای جدیدی هم وارد بازار شوند .

می توانید برای پیگیری راحت تر اخبار به کانال تلگرام ما ملحق شوید !

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید