پروژه جدید سامسونگ ، گوشی هوشمند Z1 (2016) Tizen !

   
نام نویسنده:
 دوشنبه 24 اسفند 94 ساعت: 19:36:31

mz382

سامسونگ امسال بسیاری از گوشی های هوشمند اقتصادی خود را بروزرسانی کرد و با پسوند 2016 به بازار فرستاد . این ارتقاء گوشی های پیشرفته گلکسی سری A را نیز در بر گرفت . خبرهای منتشر شده از این امر حکایت می کنند که برنامه ارتقاءدهی سامسونگ هم اکنون برای دستگاهی با نام Z1 (2016) Tizen نیز در حال انجام گرفتن است .


براساس اطلاعات منتشر شده و شماره سریال دستگاه (SM-Z150) می توان گفت که گوشی جدید در حال ساخته شدن است و مانند سامسونگ Z3 با نمایشگر AMOLED وارد بازار می شود . تا به حال تنها همین اطلاعات از محصول جدید منتشر شده است .

Z1 قبلی از اوایل سال 2015 وارد بازار شد بنابراین می توان با اطمینان گفت که گوشی جدید در همان زمانی که گوشی ابتدایی وارد بازار شد ، عرضه نمی شود  اما از آنجایی که Tizan یک سیستم عامل جدید است می توان گفت که سامسونگ در نظر دارد از یک جدول زمانی جدید برای عرضه گوشی های بروز شده خود استفاده کند . گوشی های Z1 و Z3 سال گذشته با 9 ماه اختلاف وارد بازار شدند با وجود این می توان گفت که سازنده مدل های جدید را با چنین اختلافی از نظر زمان وارد بازار نمی کند البته در زمینه Z5 که برای تست به هند فرستاده شده است ، اطلاعاتی موجود نیست . با توجه به چنین وضعیتی می توان گفت که در آینده نزدیک تنها از گوشی های  Z1 (2016) و یا جانشین مدل Z3 رونمایی می شود .

اطلاعات بسیار کمی در مورد Z1 (2016) منتشر شده است اما خبرگزاری سم موبایل (Sammobile) در نظر دارد که خبرهای جدید مرتبط با گوشی های سامسونگ را هرچه سریع تر برای کاربران منتشر کند . انتظار می رود که گوشی های جدید نسبت به مدل های قبلی به میزان زیادی ارتقاء یافته باشند .

می توانید برای پیگیری راحت تر اخبار به کانال تلگرام ما ملحق شوید .

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید