تصاویری از دوربین دوقلوی هواوی P9 !

   
نام نویسنده:
 دوشنبه 24 اسفند 94 ساعت: 19:59:15

MZ287

هواوی در تاریخ ششم آوریل ( 18 فروردین ) از P9 رونمایی می کند !

خبرهای خوب برای طرفداران حرفه عکاسی و برند هواوی ، تصاویر دوربین دوقلوی هواوی P9 منتشر شد ! در طول چند هفته گذشته اطلاعاتی سازماندهی شده در مورد گوشی پرچم دار جدید هواوی ، P9 ، منتشر شد . امروز نیز تصاویری از این دستگاه در اختیار منابع خبری گذاشته شده است که تصدیق می کنند که محصول جدید به دو دوربین پشتی مجهز می باشد .


در این تصاویر مکان قرارگیری اسکنر اثر انگشت نیز مشخص شده است . P9 یک ویژگی مهم دیگر نیز دارد که پورت USB نوع C آن می باشد .

همان طور که در تصاویر زیر می بینید اسپیکرهای این گوشی پرچم دار در پایین دستگاه و دکمه های صدا و پاور آن در سمت راست دستگاه قرار دارد . این احتمال نیز وجود دارد که دوربین سلفی P9 به فلش LED مجهز باشد .

ماه گذشته هواوی با یک شرکت آلمانی به نام لیسا (Leica) شریک شد . این شراکت استفاده از لنزهای دوربین پیشرفته در گوشی های هواوی را برای کاربران به ارمغان آورد .

هواوی از P9 در چهار مدل مختلف رونمایی می کند !

P9 اولین گوشی ساخته شده توسط هواوی می باشد که به لنزهای دوربین لیسا مجهز است . طبق خبرهای موجود این گوشی هوشمند در تاریخ 18 فروردین در معرض عموم قرار می گیرد . منابع خبری اعلام کرده اند که این دستگاه قرار است در چهار مدل با چهار نوع ساختار مختلف سخت افزاری وارد بازار شود . ساده و ارزان ترین عضو این خانواده هوای P9 Lite است که 290 دلار قیمت دارد . دیگر اعضای این خانواده هواوی P9 استاندارد ، هواوی P9 enhanced و هواوی P9 مکس می باشند که به ترتیب 475 ، 565 و 630 دلار قیمت دارند .

MZ388

MZ389

MZ390

می توانید برای پیگیری راحت تر اخبار به کانال تلگرام ما ملحق شوید .

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید