بازی ویدئویی ژاپنی این بار در آمازون

   
نام نویسنده:
 دوشنبه 24 اسفند 94 ساعت: 20:22:41

amazon

اگر شما تا به حال قیمتی نجومی را برای یک بازی وارداتی ژاپنی پرداخت کرده اید، برایتان خبر خوبی داریم: در حال حاضر ژاپن و آمازون بازی های ویدئویی و نرم افزارهایی را به صورت بین المللی مبادله می کنند. این تغییر بی هیچ هیاهویی اخیرا اتفاق افتاده است. دیروز کاربران توییتر و NeoGAF شروع به انتشار این خبر کردند. هر بازی را نمی توان حمل کرد به علاوه می بایست بدون شخص ثالث و تنها توسط آمازون فروخته شوند. همچنین به دلایل ناشناخته ای برخی از بازی ها نمی خواهند که منتقل شوند.این واقعا آسان است که در سایت یک حساب کاربری بسازید. (با فرض این که شما نمی توانید ژاپنی صحبت کنید، می توانید از دکمه ای که روی آن کلمه ی انگلیسی نوشته شده است استفاده کنید.) هنگامی که به سایت وارد شوید وضعیت برای شما کاملا روشن است که چه مواردی به آدرس شما حمل می شود و چه مواردی خیر. هزینه ی حمل و نقل نیز معقول است، کمتر از هر دلار برای هر بازی.
چرا می خواهید واردات کنید؟ خب، ژاپن نسخه های ویرایش ویژه ای برای کنسول ها ارائه می دهد که ممکن است در آمریکای شمالی یا اروپا آن ها را اعمال کند و هم چنین بازی هایی وجود دارند که به یک یا چند دلیل به صورت بین المللی منتشر نمی شوند. نکته ای که به هنگام خرید بازی های ژاپنی از آمازون باید به آن دقت کرد قفل منطقه ای است. گرچه مایکروسافت و سونی کنسول های اخیر خود را قفل نمی کردند، Wii U و 3DS نینتندو (Nintendo) را تنها می توانید در منطقه ای که خریداری کرده اید استفاده کنید.
سایت هایی مانند Play Asia از فروش بین المللی کنسول بازی های ژاپنی امرار معاش می کنند. اگرچه به نظر نمی رسد که آمازون قصد تضعیف دیگران را با قیمت هایش داشته باشد، اما این احتمال وجود دارد که آمازون تنها با به دلیل به رسمیت شناخته شدن نام تجاری اش در این بازار دور را به دست بگیرد.

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید