لیست نرم افزارها ساخت گوشی سامسونگ گلکسی S7 اکتیو را تایید کرد !

   
نام نویسنده:
 دوشنبه 9 فروردین 95 ساعت: 23:30:12

گوشی جدید اگر که بخواهد از گلکسی S7 و گلکسی S7 ادج ضد آب بهتر باشد باید به یک باتری قوی تر و بدنه ای عایق تر و محکم تر مجهز شود . این گوشی محکم که از خانواده گوشی پرچم دار گلکسی S7 سامسونگ است ، احتمالا به زودی وارد بازار می گردد .


نام گوشی سامسونگ گلکسی S7 اکتیو در بخش پشتیبانی سامسونگ لول اپ ( Samsung Level app) ظاهر شده است . سامسونگ از این بخش برای معرفی بلندگوهای بلوتوث و تجهیزات جانبی هدفون استفاده می کند . به نظر می رسد که سامسونگ چندان نگران این افشای اطلاعات نیست زیرا علی رغم این که گزارش هایی در مورد قرار گیری نام گوشی جدید منتشر شده هنوز هم در لیست سامسونگ لول پلی استور عبارت سامسونگ گلکسی S7 اکتیو باقی مانده است .

mz469

سازنده کره ای گاهی اوقات یک مدل اکتیو از گوشی های پرچم دار خود را وارد بازار می کند به همین ترتیب سال گذشته هم نمونه ای با نام سامسونگ گلکسی S6 اکتیو وارد بازار شد . گوشی های سری اکتیو اغلب محکم ترین و قوی ترین گوشی های سامسونگ می باشند که به صورت ضد ضربه ، ضد آب و ضد غبار به مشتری فروخته می شوند . گواه چنین ادعایی این است که سامسونگ گلکسی S6 با یک باتری 2,800mAh و مدل اکتیو این دستگاه با یک باتری 3,500mAh وارد بازار شد .

سامسونگ امسال مجبور است که گوشی اکتیو جدید خود را به قابلیت ها و ویژگی های منحصر به فرد بیشتری مجهز کند زیرا این سازنده مدل های گلکسی S7 و S7 ادج را به باتری هایی قوی تر و قابلیت ضد آب بودن مجهز ساخت بنابراین می توان انتظار داشت که اکتیو جدید از یک باتری چاق تر و بدنه ای محکم تر بهره ببرد .

در گذشته مدل های اکتیو گوشی های سامسونگ فقط توسط شرکت های تبلیغاتی عرضه می شدند . بنابراین هنوز مشخص نیست که آیا کاربران می توانند گوشی سامسونگ گلکسی S7 اکتیو را از چند منبع فروش خریداری کنند یا خیر .

اهمیت این موضوع در چیست ؟ آنچه در زمینه روند جدید ساخت گوشی های سامسونگ به چشم می خورد تمایل این سازنده به کم کردن فاصله مشخصاتی بین گوشی های پرچم دار و گوشی های سری اکتیو می باشد . احتمالا می توان گفت که مدل های S7 و S7 ادج می توانند به همه نیازهای کاربران پاسخ دهند ، مخصوصا اگر که کاربران این مدل ها را با قاب های محافظتی عرضه شده برای این گوشی ها خریداری کند با وجود این می توان انتظار داشت که سازنده کره ای مدل اکتیو گلکسی جدید را به قابلیت های بیشتری مجهز سازد زیرا کاربران متقاضی این مدل ها به دنبال دستگاهی هستند که در مقایسه با مدل پایه و یا ادج محکم تر باشد و یا به باتری قوی تری مجهز باشد .

می توانید برای پیگیری راحت تر اخبار به کانال تلگرام ما ملحق شوید .

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید