طرح پشتیبانی جدید اپل به نام +Apple Care برای آیفون،آیپد و ساعت های اپل

   
نام نویسنده:
 شنبه 6 تیر 94 ساعت: 12:39:34


بخش پشتیبانی اپل خدمات تازه ای به نام   Apple Care+ ارائه کرده است.این طرح ضمانت نامه ای است که آیفون، آیپد و ساعت های اپل را به مدت دو سال اضافه تر تحت پوشش گارانتی قرار می دهد.
افرادی که ساعت های smartwatch اپل را دارند، سه سال تحت پوشش گارانتی خواهند بود.
در واقع این طرح جدید یک تغییر در سیاست های شرکت اپل است که هم باعث افزایش خریدار می شود و هم ارزش محصولات و ضمانت های این شرکت را نسبت به قبل بالا می برد.
این ضمانت شامل محصولاتی که با باطری هایشان مشکل دارد می شود.قبلا  برخی از محصولات این شرکت بیش از 50 درصد از باطری آن ها شارژ نمی شد و کسانی که تا این درصد شارژدهی مشکل داشتند تحت پوشش و حمایت ضمانت نامه ی Apple Care  قرار می گرفتند، اما با طرح Apple Care+  این عدد به 80  درصد رسیده است و این بخش اعلام کرده است که دستگاه هایی که مشکل این چنینی در آن ها دیده شود، این نقص به صورت رایگان و با تعویض قطعات جدید و معادل همان قسمت انجام می گیرد و اگر باز هم مشکل حل نشود دستگاه به رایگان با دستگاهی دیگر مانند خودش تعویض می شود.
هزینه ی ضمانت نامه ی Apple Care+ برای آیفون و آیپد حدودا 100 دلار است.برای ساعت های اپل هزینه ی این ضمانت نامه به مدل ساعت بستگی دارد.این قیمت ها از 150دلار شروع می شود و تا 1600 دلار ادامه می یابد.

 

 

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید