گلکسی S8 سامسونگ فردا همه را متعجب می کند !

   
نام نویسنده:
 پنجشنبه 12 فروردین 95 ساعت: 12:00:00

سامسونگ امروز در توییتر و فیس بوک اعلام کرد که فردا خبر از یک محصول بسیار قدرتمند می دهد . به همراه این پیام هشتگ #TheNextGalaxy و عکس یک عدد هشت انگلیسی نیز گذاشته شده است . ظاهرا سازنده کره ای در نظر دارد به کاربران بگوید که می خواهد جزییاتی را در مورد گوشی هوشمند گلکسی S8 منتشر کند .


تصویر تبلیغاتی استفاده شده در این خبر یادآور تصویری است که سامسونگ برای اولین بار برای اطلاع رسانی در مورد گوشی های گلکسی S7 و گلکسی S7 ادج منتشر کرد ( البته عدد نشان داده شده در آن تصویر یک عدد 7 بود و نه 8 ! ) .

از آن جایی که گوشی های هوشمند گلکسی S7 و گلکسی S7 ادج به تازگی روانه بازار شده اند ، می توان انتظار داشت که گلکسی جدید سال آینده در همین روزها در بازار عرضه گردد به همین دلیل سوالی که مطرح می شود این است که آیا سامسونگ واقعا هم اکنون آماده است تا اطلاعاتی را در مورد گوشی پرچم دار جدیدش منتشر کند ؟ البته امکان رخ دادن چنین رویدادی بسیار ضعیف است به همین دلیل می توان گفت که احتمالا هدف سامسونگ از انتشار این پیغام در شبکه های اجتماعی تنها سرگرم کردن کاربران و جلب کردن توجه آن ها بوده است زیرا ماه آوریل از فردا شروع می شود و روز اول این ماه روز دروغ و شوخی (April Fools' Day) نام دارد . چنین روزی می تواند یک زمان مناسب برای سامسونگ و انجام دادن هرآنچه این سازنده در نظر دارد ، باشد .

چند سال پیش در روز اول ماه آوریل سامسونگ از یک دستکش هوشمند مجهز به یک نمایشگر انعطاف پذیر و گلکسی بلید ادج ( یک کارد هوشمند که به یک نمایشگر مجهز بود { Galaxy Blade edge } ) رونمایی کرد . با توجه به چنین سابقه ای باید دید که فردا این سازنده از چه محصولی رونمایی می کند !

می توانید برای پیگیری راحت تر اخبار به کانال تلگرام ما ملحق شوید .

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید