اچ تی سی 10 با برادر کوچک ترش می آید !

   
نام نویسنده:
 سه شنبه 17 فروردین 95 ساعت: 18:51:59

همه می دانند که شرکت اچ تی سی در نظر دارد در تاریخ 12 آوریل ( 24 فروردین ) در یک رویداد از گوشی پرچم دار جدید خود ، اچ تی سی 10 ، رونمایی کند . در این زمینه تبلیغات ، اطلاعات و تصاویر زیادی تا به حال منتشر شده اما در میان این جزییات یکی از گزارش ها اخیرا توجه همه را به خود جلب کرده است . در این گزارش قید شده که شرکت اچ تی سی می خواهد در کنار گوشی پرچم دار جدید خود از یک مدل کوچک و ارزان تر که به یک پردازشگر کوالکوم اسنپدراگون 652 مجهز است ، نیز رونمایی می کند . طبق اطلاعات منتشر شده مدل اصلی به یک پردازشگر کوالکوم اسنپدراگون 820 مجهز است .

 


 

جزییات جدید کمی عجیب به نظر می رسند اما سندیت دارند . شرکت لیاب توفر (LlabTooFeR) ، یکی از برند های مشهور می باشد که به ساخت ROM اشتغال دارد . این سازنده در زمینه تبلیغات نیز سابقه خوبی از خود نشان داده است . لیاب توفر اخیرا اعلام کرده که اچ تی سی در تاریخ دوازدهم آوریل در کنار گوشی جدید پرچم دار خود از یک گوشی هوشمند رنج متوسط نیز رونمایی می کند . سریال این گوشی اسرار آمیز A56 می باشد . جزییات منتشر شده از این امر حکایت می کنند که برادر کوچک تر اچ تی سی 10 از سری گوشی های دیزایر (Desire) اچ تی سی می باشد . لیاب توفر همچنین گفته است که گوشی دیزایر در دو مدل تک سیم کارته و دو سیم کارته وارد بازار می شود .

اچ تی سی در خانواده محصولات دیزایر گوشی های مختلفی را تا به حال عرضه کرده است به این نحو که کاربران هم اکنون می توانند گوشی های رنج پایه و گوشی های رنج متوسطی را از این خانواده دریافت کنند . گفتن این نکته نیز حائز اهمیت است که دامنه گوشی های رنج متوسط محصولات دیزایر تفاوت بسیار کمی با گوشی های پرچم دار اچ تی سی دارند . با توجه به این دامنه تولید در حال حاضر نمی توان گفت که محصول اسرارآمیز نام برده شده در چه رنجی قرار دارد و از چه مشخصاتی بهره می برد . اچ تی سی در کنگره جهانی موبایل امسال از مدل های دیزایر 530 ، دیزایر 630 و دیزایر 825 رونمایی کرد . این محصولات در رنج های ساده ، پایه و متوسط قرار دارند بنابراین از آنجایی که اچ تی سی می خواهد محصول جددیدی را معرفی کند می توان انتظار داشت که این محصول از سه مدل پیشین کارایی بیشتری داشته باشد . احتمال دارد که این محصول واقعا با پردازشگر کوالکوم اسنپدراگون 652 عرضه گردد .

می توانید برای پیگیری راحت تر اخبار به کانال تلگرام ما ملحق شوید .

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید