یک قاضی پورشه را نسبت به مرگ پائول واکر تبرئه کرد !

   
نام نویسنده:
 چهارشنبه 18 فروردین 95 ساعت: 23:26:15

یکی از قضات مسئول پرونده مرگ پائول واکر اعلام کرد که پورشه در تصادف خودرویی که پائول واکر و راجر روداس در آن کشته شدند ، نقشی نداشته است . شکایت مطرح شده علیه پورشه توسط زن دوست پائول واکر ، کریستین روداس ، در دادگاه اقامه شده بود .


 

طرف دعوی در دادگاه ادعا کرده بود که روداس به دلیل کمبود امکانات امنیتی در خودرو نظیر قفس ایمنی و همچنین غیرفعال شدن سیستم تعلیق خودرو قبل از برخورد با درخت در تصادف کشته شده است با وجود این قاضی پرونده بعد از بررسی شواهد اعلام کرده است که زن روداس مدارک کافی برای اثبات ادعای خود مبنی بر وجود داشتن نقص فنی در اجزای خودرو ارائه نکرده است .

هنوز دو پرونده دیگر در رابطه با این تصادف علیه شرکت پورشه در جریان می باشد . این شکایت ها را پدر و دختر پائول واکر اقامه کرده اند . پورشه در جواب به شکایت دختر پائول واکر اعلام کرده است که راننده خودرو را تحت استفاده نا مطلوب و تعمیرات نامناسب قرار داده بوده است . خودرو ساز آلمانی گفته است که پائول واکر نسبت به خطرات راندن پورشه کاررا جی تی آگاه بوده است ، به همین دلیل تمایل وی مبنی بر راندن کاررا جی تی پورشه را نسبت به مرگ وی مبرا کرده است .

می توانید برای پیگیری راحت تر اخبار به کانال تلگرام ما ملحق شوید .

اخبار مرتبط

دیگر اخبار نویسنده

ارسال نظر


شخصی سازی Close
شما در این صفحه قادر به شخصی سازی نمیباشید